Wpis z mikrobloga

@ksiaze_przegrywow ale dlaczego bojkotowac? Empatia nie jest chyba największą twoja mocną stroną, więc i naweet nie powinieneś używać tagu o ratowaniu poziomu

Bojkotowac powinno się szkolnictwo i psychiatrie, bo to przez nich najczęściej młode osoby z depresja czy innymi zaburzeniami szukają ratunku w narko

No ale co ja tam mogę wiedzieć, przecież to, że tendacja wzrostowa wśród osób z depresja i korelacja z ćpaniem jest przypadkowa, a ja po prostu #!$%@?
  • Odpowiedz
Obojętność zabija ten świat, a nie jakiś tam poziom intelektualny.

Właśnie Janusz, obojętność zabija ten świat, a ty masz predyspozycje do obojętności i jeszcze ją szerzysz.

Miłego wieczorku
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: > Bojkotowac powinno się szkolnictwo i psychiatrie, bo to przez nich najczęściej młode osoby z depresja czy innymi zaburzeniami szukają ratunku w narko
Chyba lepszego momentu na powrót nie mogłeś wybrać, szacunek(òóˇ)
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: ja nie mam na myśli bojkotowania ludzi uzależnionych, tylko tagu i domagania się jego wywalenia.

Co ma atencjonowanie się narkotykami wspólnego z empatią?


Dobrze, że mówią co i ile biorą, bo może ktoś sobie zrobić taką krzywdę, że już takiej osobie nikt nigdy nie pomoże, więc gdzie ta twoja empatia?

Wolisz by ukrywać problem i udawać, że go nie ma, by ten problem po kryjomu pochłaniał ludzkie życia, niż
  • Odpowiedz
@ksiaze_przegrywow ad personan, wiadomo
Czy ty coś wspominałeś o ratowaniu poziomu? xD
Jeżeli w taki sposób masz to robić, to powodzenia

Tak, ten tag jest poradnia jak brać, by się nie zabić i nie jest to nic nowego
Lepiej uratować kogoś z uzależnienia, niż próbować kogoś ratować by wrócił do tego świata, bo znikąd pomocy nie
  • Odpowiedz
  • 3
@ksiaze_przegrywow ale wiesz, że poziom to także sztuka i dzieła które powstały często na haju? Chcesz bojkotować element, który jest nieodłączną częścią cenionej sztuki na wysokim poziomie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: zrób tag poradnia uzależnieniem, albo grupa wychodzenia z nałogu czy coś w tym stylu, a nie narkotyki zawsze spoko.

I polecam zobaczyć konstrukcje całego mojego wpisu, tag #gruparatowaniapoziomu na samym początku bo do niego podbijam, a sam nie uważam się za szczególnego inteligenta i nawet nie chce być inteligentniejszy, bo to akurat nie moja domena a poza tym to nie jest najważniejsze.
  • Odpowiedz