Wpis z mikrobloga

@ksiaze_przegrywow ale dlaczego bojkotowac? Empatia nie jest chyba największą twoja mocną stroną, więc i naweet nie powinieneś używać tagu o ratowaniu poziomu

Bojkotowac powinno się szkolnictwo i psychiatrie, bo to przez nich najczęściej młode osoby z depresja czy innymi zaburzeniami szukają ratunku w narko

No ale co ja tam mogę wiedzieć, przecież to, że tendacja wzrostowa wśród osób z depresja i korelacja z ćpaniem jest przypadkowa, a ja po prostu #!$%@? głupoty
@WiFoN_xD: > Bojkotowac powinno się szkolnictwo i psychiatrie, bo to przez nich najczęściej młode osoby z depresja czy innymi zaburzeniami szukają ratunku w narko
Chyba lepszego momentu na powrót nie mogłeś wybrać, szacunek(òóˇ)
@WiFoN_xD: ja nie mam na myśli bojkotowania ludzi uzależnionych, tylko tagu i domagania się jego wywalenia.

Co ma atencjonowanie się narkotykami wspólnego z empatią?


Dobrze, że mówią co i ile biorą, bo może ktoś sobie zrobić taką krzywdę, że już takiej osobie nikt nigdy nie pomoże, więc gdzie ta twoja empatia?

Wolisz by ukrywać problem i udawać, że go nie ma, by ten problem po kryjomu pochłaniał ludzkie życia, niż to,
@ksiaze_przegrywow ad personan, wiadomo
Czy ty coś wspominałeś o ratowaniu poziomu? xD
Jeżeli w taki sposób masz to robić, to powodzenia

Tak, ten tag jest poradnia jak brać, by się nie zabić i nie jest to nic nowego
Lepiej uratować kogoś z uzależnienia, niż próbować kogoś ratować by wrócił do tego świata, bo znikąd pomocy nie dostał

Zresztą widać ogromną poprawę co do jakości wpisów na tagu
Wiele osób się do tego
Czy ty coś wspominałeś o ratowaniu poziomu?


@WiFoN_xD: ja tylko biłem do tego tagu.

Wiadomo, narkotyki są nie szkodliwe. Elo xD


@ksiaze_przegrywow właśnie napisałem ścianę tekstu, że narko jest szkodliwe, a ty ironizujesz, że napisałem jakby były zdrowe xD
Jesteś chory psychicznie

Wycop pe el spułka zooo jak zwykle w formie
Ja kończę dyskusje, bo to zbyt wysoki poziom jak dla mnie
@WiFoN_xD: zrób tag poradnia uzależnieniem, albo grupa wychodzenia z nałogu czy coś w tym stylu, a nie narkotyki zawsze spoko.

I polecam zobaczyć konstrukcje całego mojego wpisu, tag #gruparatowaniapoziomu na samym początku bo do niego podbijam, a sam nie uważam się za szczególnego inteligenta i nawet nie chce być inteligentniejszy, bo to akurat nie moja domena a poza tym to nie jest najważniejsze.