Wpis z mikrobloga

To dla odmiany tinder 24 letniej femki ze skandynawii ŹRÓDŁO

Jedynie co setnego przesuwała w prawo. I wy jeszcze macie czelność mówić, że mężczyźni mają lepiej, bo mogą pajacować do której chcą, a kobiety mogą sobie wybierać tylko między tymi, którzy do nich pajacują xD

Jakbym miał pajacować do ponad 100 kobiet w życiu, żeby jakaś mnie w końcu zechciała to ja to #!$%@?. Pajacowałem raz, może jeszcze spróbuje parę razy w życiu zanim się poddam, ale do dwucyfrowej liczby pewnie nie dobije, o trzycyfrowej nie mówiąc. Prędzej całkowicie zaginie moja pewność siebie, której i tak mam już niewiele.

#przegryw #tinder #badoo #tfwnogf #logikarozowychpaskow
RobieZdrowaZupke - To dla odmiany tinder 24 letniej femki ze skandynawii ŹRÓDŁO

Je...

źródło: comment_vMEoacqnHlVGhPjFNRZeIw2mn61xJJhY.jpg

Pobierz
  • 16
@RobieZdrowaZupke: nie musisz pajacować. I to jest właśnie normalna statystyka, bo ludzie są różni. Przegrywy myślą, że jak ich #!$%@? to od razu będzie ślup i piątka guwniaków, a prawda jest taka że nie można być zdesperowanym i tyle.
Nie, to tak nie działa. Nie musisz pajacować. Zwykle jak się nie podobasz dziewczynie to od razu to widać bo braku zainteresowania - zlewanie, niepilnowanie terminów spotkań albo odwoływanie bez podawania alternatyw itd. To widać od razu, chyba że ktoś sam się #!$%@? jak nastolatka i na dzień dobry oddaje nad wszystkim kontrolę kobiecie.
@januszerka: Nadal, żeby wzbudzić w lasce zainteresowanie sobą trzeba eksponować jakoś swoją osobowość i ujawniać swoje zalety. Przede wszystkim być całkiem gadatliwym, bo przy byciu skrytym i zamkniętym w sobie to się nie da. Laski traktują jak powietrze takich facetów, bo nigdy nie zainicjują rozmowy ani nie pociągną jej dalej. Po prostu one wymagają opieki i władczej ręki a cichy gość jest równoznaczny z #!$%@?, który się boi.