Wpis z mikrobloga

Niech Konfiarskie trolle, które mają tutaj 12-godzinne dyżury przestaną kłamać na temat Konfederacji i sugerować, że jest to partia wolnościowa, która chce obniżyć podatki i jest w czymkolwiek merytoryczna.

Konfederacja została obecne przejęta przez narodowych socjalistów z Ruchu Narodowego, i wszelcy wolnościowcy już dawno opuścili te środowisko. Obecnie nie znajdziemy żadnego spójnego programu wyborczego Konfederacji i cała ich aktywność polityczna polega na populistycznych TikTokach Mentzena, który jest sterowany przez PiSowca Wiplera. Nie mają one przełożenia na realne plany ugrupowania i ich jedynym celem jest ściągnięcie naiwnych nastolatków.

Jedyne co wiemy NA PEWNO o Konfederacji, to to, że jest organizacja ściśle powiązana z Ordo Iuris, marzy się im wprowadzenie kato-talibanu, budują swoje poparcie na prowadzeniu nagonek na uchodźców, ukrainców, żydów, gejów i wielokrotnie okłamywali opinie publiczną (sprawa ustaw Mentzena, nożownicy z Przemyśla).

To ma być ta merytoryczna nowa jakość? Populiści, kłamcy i fanatycy religijni?

#konfederacja #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #mentzen #braun #bekazprawakow #wolnosciowcy #libertarianizm #polityka
Pobierz Clefairy - Niech Konfiarskie trolle, które mają tutaj 12-godzinne dyżury przestaną kł...
źródło: konfaxa
  • 38
Konfederacja została obecne przejęta przez narodowych socjalistów z Ruchu Narodowego, i wszelcy wolnościowcy już dawno opuścili te środowisko.


@Clefairy: Konfederacja została obecnie przejęta przez wolnościowców z Nowej Nadzei i wszelcy socjalni narodowcy już dawno opuścili to środowisko.

Obecnie nie znajdziemy żadnego spójnego programu wyborczego Konfederacji


@Clefairy: Bo konwencja programowa jest dopiero 24 czerwca. Falstart towarzyszu.

i cała ich aktywność polityczna polega na populistycznych TikTokach Mentzena


@Clefairy: Gdyby liczyły się
pewnie chodziło mu że każdy na prawo od lewicy jest nazywany faszystą


@colliee: Hołownia jest na prawo od lewicy. Czy ktoś go nazywa faszystą? Kosiniak-Kamysz jest na prawo od lewicy, czy ktoś go nazywa faszystą? Kołodziejczak z AgroUni jest na prawo od lewicy, czy ktoś go nazywa faszystą? Balcerowicz jest na prawo od lewicy, czy ktoś go nazywa faszystą? Angela Merkel była na prawo od lewicy, czy ktoś ją nazywa faszystą?
Nieprawda. Konfa to faszyści, ruscy agenci i niedojrzałe nastolatki, które obrażają się na wszystkich a robić to nie ma komu xD


@cwlmod: Kłamstwo nie staje się bardziej prawdziwe od powtarzania go w kółko.

A propos robić to Bosak i Mentzen tak ciężko pracują, że aż się boję o ich zdrowie. Codziennie konferencje, wywiady, happeningi, spotkania z wyborcami, codziennie w innym mieście, a wszystko tylko po to byś miał niższe podatki i
Kłamstwo nie staje się bardziej prawdziwe od powtarzania go w kółko.


@Jah00: Ja tylko odpowiadam na wasze kłamstwa bo ewidentnie konfiarze wierzą w tą zasadę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Marsz 4 czerwca była krwiście partyjnym marszem, a konfederacja to faszyści.

Jaka to wielka niesprawiedliwość.

Tak to jest jak się piszczy tylko o niskich podatkach, a nie ma zdanie na wszystkie inne tematy i atakuje wszystkich dookoła.
@Clefairy to Ty jesteś jakimś trollem opłaconym przez der Onet albo z PiSu razem z twoimi kumplami, którzy od 2 dni #!$%@?ą na konfe XD boli cię konfederacja oj boli. Dupa piecze. Idź sobie dalej głosuj na razemków czy kogo tam popierasz socjaluchu XD a potem #!$%@? na wszystkie idiotyzmy rozdawnicze popisu. Przez 30 lat ludzie twojego pokroju wybierają tych samych idiotów - przez takich jak ty nic się nie zmieni w