Wpis z mikrobloga

Niech Konfiarskie trolle, które mają tutaj 12-godzinne dyżury przestaną kłamać na temat Konfederacji i sugerować, że jest to partia wolnościowa, która chce obniżyć podatki i jest w czymkolwiek merytoryczna.

Konfederacja została obecne przejęta przez narodowych socjalistów z Ruchu Narodowego, i wszelcy wolnościowcy już dawno opuścili te środowisko. Obecnie nie znajdziemy żadnego spójnego programu wyborczego Konfederacji i cała ich aktywność polityczna polega na populistycznych TikTokach Mentzena, który jest sterowany przez PiSowca Wiplera. Nie mają one przełożenia na realne plany ugrupowania i ich jedynym celem jest ściągnięcie naiwnych nastolatków.

Jedyne co wiemy NA PEWNO o Konfederacji, to to, że jest organizacja ściśle powiązana z Ordo Iuris, marzy się im wprowadzenie kato-talibanu, budują swoje poparcie na prowadzeniu nagonek na uchodźców, ukrainców, żydów, gejów i wielokrotnie okłamywali opinie publiczną (sprawa ustaw Mentzena, nożownicy z Przemyśla).

To ma być ta merytoryczna nowa jakość? Populiści, kłamcy i fanatycy religijni?

#konfederacja #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #mentzen #braun #bekazprawakow #wolnosciowcy #libertarianizm #polityka
Clefairy - Niech Konfiarskie trolle, które mają tutaj 12-godzinne dyżury przestaną kł...

źródło: konfaxa

Pobierz
 • 38
 • Odpowiedz
@Clefairy: #!$%@?, te cytaty jakie złoto XD

Szczególnie ten narodowym facebooku, cenurze i że wolność na tym nie ucierpi. Przecież to brzmi jak najgłupsza propaganda rodem z TVP XD
 • Odpowiedz
@Clefairy: ja to do dzis nie wiem jak to jest ze w jednej koalicji jest partia typowo korwinistyczna (czyli nie bedzie podatków, parówki bla bla) i narodowy którzy są SOCJALISTAMI XD a kucom nie pali się lampka że coś tu #!$%@? nie gra,ale za to slawek memcen zaorał lewactwo na tiktoku scenką z kilera
 • Odpowiedz
@Clefairy: ten wynik 8values xD Już mniejsza o stwierdzenie, że nie zdziwił go faszyzm - pewnie chodziło mu że każdy na prawo od lewicy jest nazywany faszystą (chociaż konfa jest jak najbardziej faszyzująca)

Ma zdecydowanie dominujące:
- nacjonalizm
- autorytaryzm
- zacofanie

Na skali ekonomicznej jest za to po środku xDDD
 • Odpowiedz
Niech Konfiarskie trolle, które mają tutaj 12-godzinne dyżury przestaną kłamać na temat Konfederacji i sugerować, że jest to partia wolnościowa, która chce obniżyć podatki i jest w czymkolwiek merytoryczna.


@Clefairy: Konfederacja to partia wolnościwa, która chce obniżyć podatki i jest jako jedyna merytoryczna.
 • Odpowiedz
W cywilizowanym państwie za samo przedstawienie tej całej "piątki konfederacji" wyparowaliby ze świata polityki, no ale tu jest Polska, tutaj się takim pomysłom przyklaskuje.

@Bomberpilot1940: No na szczęście tu jest Polska, a nie ten twój cywilizowany Związek Radziecki i nie wtrąca się ludzi do gułagu za nielewidłowe poglądy polityczne.
 • Odpowiedz
Konfederacja została obecne przejęta przez narodowych socjalistów z Ruchu Narodowego, i wszelcy wolnościowcy już dawno opuścili te środowisko.


@Clefairy: Konfederacja została obecnie przejęta przez wolnościowców z Nowej Nadzei i wszelcy socjalni narodowcy już dawno opuścili to środowisko.

Obecnie nie znajdziemy żadnego spójnego programu wyborczego Konfederacji


@Clefairy: Bo konwencja programowa jest dopiero 24 czerwca. Falstart towarzyszu.

i cała ich aktywność polityczna polega na populistycznych TikTokach Mentzena


@Clefairy: Gdyby liczyły się
 • Odpowiedz
Patrioci, prawdomówni, ideowcy, ponad wszystko ceniący wolność.


@Jah00: Nieprawda. Konfa to faszyści, ruscy agenci i niedojrzałe nastolatki, które obrażają się na wszystkich a robić to nie ma komu xD
 • Odpowiedz
pewnie chodziło mu że każdy na prawo od lewicy jest nazywany faszystą


@colliee: Hołownia jest na prawo od lewicy. Czy ktoś go nazywa faszystą? Kosiniak-Kamysz jest na prawo od lewicy, czy ktoś go nazywa faszystą? Kołodziejczak z AgroUni jest na prawo od lewicy, czy ktoś go nazywa faszystą? Balcerowicz jest na prawo od lewicy, czy ktoś go nazywa faszystą? Angela Merkel była na prawo od lewicy, czy ktoś ją nazywa faszystą?
 • Odpowiedz
Nieprawda. Konfa to faszyści, ruscy agenci i niedojrzałe nastolatki, które obrażają się na wszystkich a robić to nie ma komu xD


@cwlmod: Kłamstwo nie staje się bardziej prawdziwe od powtarzania go w kółko.

A propos robić to Bosak i Mentzen tak ciężko pracują, że aż się boję o ich zdrowie. Codziennie konferencje, wywiady, happeningi, spotkania z wyborcami, codziennie w innym mieście, a wszystko tylko po to byś miał niższe podatki i
 • Odpowiedz
Kłamstwo nie staje się bardziej prawdziwe od powtarzania go w kółko.


@Jah00: Ja tylko odpowiadam na wasze kłamstwa bo ewidentnie konfiarze wierzą w tą zasadę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Marsz 4 czerwca była krwiście partyjnym marszem, a konfederacja to faszyści.

Jaka to wielka niesprawiedliwość.

Tak to jest jak się piszczy tylko o niskich podatkach, a nie ma zdanie na wszystkie inne tematy i atakuje wszystkich dookoła.
 • Odpowiedz
@Clefairy to Ty jesteś jakimś trollem opłaconym przez der Onet albo z PiSu razem z twoimi kumplami, którzy od 2 dni #!$%@?ą na konfe XD boli cię konfederacja oj boli. Dupa piecze. Idź sobie dalej głosuj na razemków czy kogo tam popierasz socjaluchu XD a potem #!$%@? na wszystkie idiotyzmy rozdawnicze popisu. Przez 30 lat ludzie twojego pokroju wybierają tych samych idiotów - przez takich jak ty nic się nie zmieni w
 • Odpowiedz
boli cię konfederacja oj boli. Dupa piecze. Idź sobie dalej głosuj na razemków czy kogo tam popierasz socjaluchu XD


@waldi2723: A ruch narodowy będący częścią konfederacji to nie byli socjaliści? xd jedynym spoiwem konfederacji jest bozia i kościółek. Jest to polityczne ugrupowanie religijne.
 • Odpowiedz
nie wtrąca się ludzi do gułagu za nielewidłowe poglądy polityczne.


@ibilon: nigdzie tak nie jest. Ostracyzmowi polegają poglady dyskryminujące. A wy manipulujecie, że chodzi o jakiekolwiek poglądy. Nie.
 • Odpowiedz