Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@satba: dobra dobra. Uwazalbym z tymi gadkami. Jestem ciekaw ile razy ty i ile razy OP dziennie łamiecie jakiekolwiek przepisy ruchu drogowego. Ale serio, jakiekolwiek. I drugie pytanie, czemu za to siebie nie zgłaszacie na psiarnie. Bo co, wam można?
  • Odpowiedz
Tez mnie triggeruje gdy sobie stoję na światłach, a motocykliści w---------a się przede mną zamiast czekać za samochodami :(
  • Odpowiedz
@HK-Stelle: Nie no, nie przesadzaj. Pedalarzy nienawidzę jak Hitler Żydów, motocykliści czasami w-------ą (np. piłując szlifierki do odciny o 1 w nocy na osiedlu) - ale to jednak jesteśmy tą samą motorową rodziną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni też cierpią na zwężeniach robionych pod te cioty w spandexie.
  • Odpowiedz
Ale wiecie że prawy motor zatrzymał się również za linia do tego wyznaczoną
Nic dziwnego ze w tym kraju dochodzi do tylu wypadków jak ludzie sobie sami wybieraja których przepisów należy przestrzegać a które nie
  • Odpowiedz
@behereit: To proste, trzeba być typowym s----------m wykopkiem, który panu na moturze to by nawet loda zrobił. Jeszcze c--j, jak przed osobówkę wyjedzie, mi się już zdążył jeden tak przed autobus w--------ć.
  • Odpowiedz
@paperipapo: o widzę, że kolejny januszowy argument: "Wszyscy tak jeżdżą, ja też więc tak będę robił". W tym kraju za wiele się nie zmieni, póki żyją osoby, które mają taką mentalność jak Ty. Mam nadzieje, że w raz z dorastaniem spojrzysz inaczej na otaczający Cię świat.
PS
Nie łamię przepisów. Rozumiem, że ciężko Ci uwierzyć, że są osoby, które jeżdżą przepisowo? To pewnie Ty na mnie trąbisz, gdy jadę 30
  • Odpowiedz
@motaboy: Bo typek pewnie sam tak robi. Zglaszac i tyle. Byl tu kiedys Mirek ktory regularnie zglasza, podobno nawet nie trzeba sie zglaszac na Policje, wystawiaja od razu mandat.
  • Odpowiedz
@behereit: sam jezdze na moto, ale tego zacieklego bronienia wykroczen k---a przez innych motocyklistow to nie zrozumiem. juz widze, ze sie zleciala grupka wzajemnej adoracji vipokowych motocyklerow i sie wymadrzaja. ale jak auto stanie sobie tak, ze k---y sie przecisnac tymi swoimi zlomami nie moga, to wtedy jest obraza majestatu. ciekawe czy jakby jakas bmka sie w--------l do polowy pasow, to tez by tak zaciekle bronili (
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@satba: napisałeś,że nie łamiesz przepisów. NIGDY? Jesteś tego pewien, że nigdy nie przekraczasz dozwolonej prędkości? Nawet jak wyprzedzasz? NIGDY?
  • Odpowiedz