Wpis z mikrobloga

@Cenwargh sprawdź umowę dokładnie, ja w swojej w Plusie miałem tak, że niby bez limitu wszystko super, ale po przekroczeniu 50 GB transfer spadał do zawrotnych 500 Kb/s
@Cenwargh: ja mam ten internet od t-mobile i niestety muszę się z nim męczyć jeszcze 1,5 roku do końca umowy. Jak chcę coś ściągnąć większego to tylko w nocy. Ogólnie szału nie ma ale tu gdzie mieszkam nie miałem większego wyboru.
@b0rubar: Powiem Ci ze 7-17 jest super. idzie 1,5-4mB/s. Od 17 do 22 koło 700kB/s - 1mB/s. A w nocy to nie sprawdzam no ale zapierdziela
No ale od tych 3 dni to idzie całe 40-50kB/s
internet tmobile bez limitu tak naprawdę ma limit i każdy o tym wie.. po przekroczeniu danej ilości danych prędkość spada.


@NagiMiecz: Nic nie spada :) U mnie przez dwa lata cały czas 20/20Mbps, mam opcję do 20Mbps za zawrotne 45zł.

Ile wynosi ta dana ilość danych? Ja w ostatnim miesiącu zużyłem 574GB i żadnych spadków transferu, test z dzisiaj, dobry ping.
http://www.speedtest.pl/test/218066913
Przez prawie dwa lata wyszło niecałe 10TB transferu.
Na
DRESIARZZ - > internet tmobile bez limitu tak naprawdę ma limit i każdy o tym wie.. p...

źródło: comment_lLzyEvMfR5z1xCnu4jkCHePSQnu4MDwa.jpg

Pobierz
@b0rubar: Pasmo wybierasz jedno i te które u Ciebie dobrze działa zostawiasz sobie.
Oczywiście pytanie retoryczne, zalogowałeś się na swój router przez HM?
Tak jak piszesz nie najlepsze parametry, a najlepszy wynik speed test.
U mnie 800MHz ma 5/5 kresek, a 2600MHz 2/5 kresek zasiegu, ale to 2600MHz lepiej mi działa i w 98% na tym siedziałem.