Wpis z mikrobloga

Mireczki, właśnie po oraz pierwszy,panowie z Leroy Merlin będą montować mi pierwsze drzwi wejściowe w mieszkaniu.
Stresuje się niemiłosiernie żeby wszystko poszło dobrze, bo jak to tak bez drzwi wejściowych zostać ʕʔ
Panowie będą montować od 8-17
Mam przygotowaną dla nich wodę w butelkach,kawę herbatę, i koło 12 zamawiam dla nich kebabiki z podwójnym mięsem, dobrze robię?? Czy przesadzam?ʕʔ
Oby dobrze osadzili ościeżnice i drzwi bo już tyle się słyszało o majstrach( ͡° ʖ̯ ͡°)
#remontujzwykopem #remont #dom #budowa #mieszkanie
  • 123
  • Odpowiedz
Przy remoncie najlepiej majstrom opowiedzieć o swoich największych obawach, jak np. równe kąty itd. Nawet jeśli podczas roboty będą robić sobie #!$%@?, to przy robieniu newralgicznych elementów o których im mówiłeś, podświadomie bardziej się postarają żeby w razie sprawdzenia, wszystko było ok.
  • Odpowiedz
nas prawie dwa dni zeszło, bo nie mogli wykuć starych


@seledynowa_panienka: To słaby sprzęt mieli albo zero pomyślunku. U mnie szef firmy jak przyjmował zamówienie doliczył stówkę (albo więcej) za to, że montaż w wielkiej płycie, bo się tarcze i wiertła zużywają. I faktycznie, po skończonej robocie widziałem, że wiertło było prawie "łyse", tarcza do cięcia też poszła do kosza.
  • Odpowiedz
@creativ93 Jak miałem dg w pl brałem 150 netto. Montują czasem za stowke. Zależy ile tego masz :) Teoretycznie to bardzo prosta sprawa. W praktyce trzeba to dobrze spasowac ze skrzydłem, które nigdy nie jest proste :) Można to zrobić samemu bez inwestycji w rozpieraki przy dwóch piwkach w sobotę
  • Odpowiedz