Wpis z mikrobloga

Mireczki, właśnie po oraz pierwszy,panowie z Leroy Merlin będą montować mi pierwsze drzwi wejściowe w mieszkaniu.
Stresuje się niemiłosiernie żeby wszystko poszło dobrze, bo jak to tak bez drzwi wejściowych zostać ʕʔ
Panowie będą montować od 8-17
Mam przygotowaną dla nich wodę w butelkach,kawę herbatę, i koło 12 zamawiam dla nich kebabiki z podwójnym mięsem, dobrze robię?? Czy przesadzam?ʕʔ
Oby dobrze osadzili ościeżnice i drzwi bo już tyle się słyszało o majstrach( ͡° ʖ̯ ͡°)
#remontujzwykopem #remont #dom #budowa #mieszkanie
  • 123
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
@Opiat: kiedyś koleżanka na studiach jak popiła na imprezie to się wygadała, że dała gościowi co jej elewacje w bloku robił bo zagadywał za każdym razem jak przechodziłq, więc go w końcu wpuściła przez okno xD nie miała później życia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Opiat: ja tam zawsze moich majstrów częstuję wodą, kawą i słodyczami, a jak są dłużej, to obiadem. Jednak najczęściej to jacyś znajomi fachowcy. Obcy dostają tylko wodę. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DzonySiara: a to drzwi ile się montuje? Być może dociecia oscieznic i skrecenie ich. Wszelkie piony i poziomy trzeba ustawic, co nie trwa chwilę. Wszystkie mocowania, wypelniacze muszą wyschnąć, jeszcze jakieś zbrojenia na początku. Potem jeszcze regulacja skrzydła. U mnie to na dwa dni się rozłożyło właśnie przez schnięcie pian itp.
  • Odpowiedz
Leroy Merlin będą montować mi pierwsze drzwi wejściowe w mieszkaniu


@Opiat: ja bym się chyba bał tych roboli z LM do montowania drzwi zewnętrznych :/ Niewiele droższe są porządne drzwi z Delty z montażem, a jakość wykonania jest nieporównywalna.
  • Odpowiedz
Mam przygotowaną dla nich wodę w butelkach,kawę herbatę, i koło 12 zamawiam dla nich kebabiki z podwójnym mięsem, dobrze robię?? Czy przesadzam?ʕʔ


@Opiat: i tak zrobią na #!$%@? najtańszą pianką która po stwardnieniu będzie miała gęstość kupy - takiej na drugi dzień po piciu wódy. Jak chcesz mieć solidnie to przynajmniej skocz do sklepu i sam kup dobrą (drogą) piankę montażową. Piszę serio. A najlepiej jakbyś
  • Odpowiedz