Wpis z mikrobloga

Mireczki, właśnie po oraz pierwszy,panowie z Leroy Merlin będą montować mi pierwsze drzwi wejściowe w mieszkaniu.
Stresuje się niemiłosiernie żeby wszystko poszło dobrze, bo jak to tak bez drzwi wejściowych zostać ʕʔ
Panowie będą montować od 8-17
Mam przygotowaną dla nich wodę w butelkach,kawę herbatę, i koło 12 zamawiam dla nich kebabiki z podwójnym mięsem, dobrze robię?? Czy przesadzam?ʕʔ
Oby dobrze osadzili ościeżnice i drzwi bo już tyle się słyszało o majstrach( ͡° ʖ̯ ͡°)
#remontujzwykopem #remont #dom #budowa #mieszkanie
  • 123
@Opiat: Kilka lat temu wpadłem do babci w odwiedziny. Akurat fachowcy kończyli montowanie drzwi wejściowych. Zostało tylko 700zł drugiej raty zapłacić i panowie się zmywają. Po trzaśnięciu drzwiami, wpadły razem z ościeżnicą do przedpokoju. Stalowe drzwi antywłamaniowe miały się trzymać na piance i masie gipsowej. Okazało się, że zapomnieli zabrać ze sobą wiertła do młota, mieli tylko dłuta - to też wykuli starą ościeżnicę zamocowali wszystko na słowo honoru i uznali,
@Opiat: Też na początku byłem taki miły. Potem każdy robił krzywo i na #!$%@? i wmawiał mi że tak ma być. W ogóle miałem wrażenie że jak jestem taki mega miły to mnie każdy fachowiec chce w #!$%@? zrobić. Lepiej patrz im na ręce zamiast się przymilać.
@Opiat: Niektórzy się śmieją, ale jak u mnie robili to karmiłem budowlańców, to miłe dla nich i nawet jak są partaczami z natury to podświadomie zrobią lepiej. Sam w takiej drobnej wykończeniówce dorabiałem i nie jest dla mnie normą że zapraszają na obiad czy jedzenie, ale zdziwić się można jacy ludzie to robią. Zdarzyło mi się z dość znanym wykładowcą i jego żoną obiady jadać u nich w salonie ( ͡
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.