Wpis z mikrobloga

W drodze między Salonikami a Bukaresztem wpadłem na obiad do Sofii. Godzinkę mnie nie było a tu taka niemiła niespodzianka ( ͡° ʖ̯ ͡°). Choć w knajpie nie było możliwości płacenia kartą, to miejskie od razu wyciągnęły z samochodu terminal i kasę fiskalną. O tym, że białe linie wyznaczały miejsca do parkowania na których stały inne samochody, które o dziwo blokady nie uświadczyły już nie będę wspominał. Nie polecam Bułgarii, jedynym pozytywem jest to, że mandat kosztował tylko 30lwów bułgarskich (~60zł)

#podrozujzwykopem #podroze #bulgaria #motoryzacja
Pobierz Warniak - W drodze między Salonikami a Bukaresztem wpadłem na obiad do Sofii. Godzink...
źródło: comment_T8b80Uz4AACOtBmgDOYf7O4VFoR1FfOH.jpg
  • 6
@Warniak: Zaparkowałeś w zielonej strefę parkowania - 1 BGN za godzinę.
https://www.sofiatraffic.bg/bg/parking/pochasovo-plateno-parkirane/p/1
@Krupier: na znaku cyrylicą masz zapisane że parkowanie do 4h jest dozwolone (разрешено паркиране до 4 часа)
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: mówimy tutaj o Bułgarii, przecież wszyscy tutaj parkują "na chwilę" na awaryjnych, a jedyne czego na dobra sprawe pilnuja jesli chodzi o parkowanie to opłat w strefach (niebieska 2 leva, zielona 1 za godzine).
Pobierz devPie - @Warniak: Zaparkowałeś w zielonej strefę parkowania - 1 BGN za godzinę.
htt...
źródło: comment_zSa6vUP6Fag7Vq4rMC0DO24uXw9KbvyM.jpg