Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem #emigate. Przecież szkalowanie sędziów rozpoczęło się od afery billboardowej i nie jest żadną tajemnicą, że PiS nienawidzi sędziów. Aż dziwne, że dopiero teraz to wypłynęło.
A Ziobro to psychicznie chory człowiek, najbardziej niesprawiedliwy człowiek, który jakimś cudem dostał tekę nie dość że Ministra Sprawiedliwości, to jeszcze Prokuratora Generalnego. On szczuł na Mirosława Garlickiego, chciał za wszelką cenę wsadzić do więzienia lekarzy, którzy zajmowali się jego ojcem, więc nie dziwi mnie szczucie na sędziów. On to powinien byćw Tworkach, a nie być w ministerstwie.
Jestem ciekaw, co w ogóle kierowało Jarosłwaem, że zdecydował się na koalicję z nim, w końcu to była mała partyjka, co miała ledwie 3% poparcia, do tego z komunistycznymi pomysłami na gospodarkę.
#polityka #neuropa #4konserwy
  • 1
@le_waq: Tylko wtedy PiS tak zajebiście nie stał jak teraz i liczyły się wszystkie głosy. Z kolei teraz minister Zero ma tak silną pozycję, że ciężko będzie go ruszyć. Ja się tak zastanawiam, czy trochę w tej aferze nie ma wewnętrznych rozgrywek Morawiecki vs Ziobro czy Ziobro vs Duda.