Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie uprawiałem prawdziwego seksu i mam przed nim potężne obawy. Jednak nie dlatego, że jestem typowym #pzegryw- wprost przeciwnie, kilkukrotnie znajdowalem się z różowymi w intymnych sytuacjach. Niestety, za każdym razem miałem niesamowite problemy z osiągnięciem erekcji. Nie ważne, że dziewczyna z którą byłem niesamowicie podobała mi się fizycznie, kiedy przychodziło co do czego ja oczywiście dostawałem lekkiego wzwodu, jednak gdy tylko próbowałem wejść w partnerkę... Miękłem. Najczęściej kończyło się to ,, aha, dobra, to cześć". (były to głównie fwb).
Dodatkowo mojego położenia nie ułatwia zwyt krótkie wedzidełko, przez co mój napletek nie zsuwa się do końca, a p---s jest wygięty w dół niczym banan. (zauważyłem, że kompletnie uniemożliwia mi to wejście w dziewczynę w klasycznej pozycji). Przestałem podejmować wszelkich prób uprawiania seksu.
Jeżeli to coś pomoże, to masturbuje się codziennie od wielu lat. Czy to może być przyczyną? Zawsze kilka dni przed stosunkiem zaczynałem #nofapchallenge. Sam już nie wiem co może być przyczyną, a przez te przypadłość straciłem wieloletnią koleżankę, kiedy wylądowalismy w łóżku, ona zobaczyła mojego penisa, po czym jeszcze oklapł chwilę przed wejściem w nią... Ech( ͡° ʖ̯ ͡°)
#stulejacontent #zdrowie #s--s #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety, za każdym razem miałem niesamowite problemy z osiągnięciem erekcji. Nie ważne, że dziewczyna z którą byłem niesamowicie podobała mi się fizycznie, kiedy przychodziło co do czego ja oczywiście dostawałem lekkiego wzwodu, jednak gdy tylko próbowałem wejść w partnerkę... Miękłem.

Jeżeli to coś pomoże, to masturbuje się codziennie od wielu lat.

Czy to może być przyczyną?


W sumie odpowiedziałeś sobie w tym samym wpisie w którym zadałeś pytanie, OPie. Pisząc prosto - k---s twardy dla czynności fapania to k---s miękki dla czynności ruchania.

Zrób
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: coś Tobie napiszę jako starszy kolega (domyslam sie ze jestes ok. 20ki, 32lvl here). Byłem tam gdzie Ty i podziele się doswiadczeniem. Po pierwsze - rozumiem jakie to druzgocące i co czujesz, ale nic się nie martw - bedziesz ruchał :)
Twoja blokada wzięła się z nieudanych pierwszych prób z kobietami, które jak piszesz miały być "na jeden raz". Teraz, po kilku razach utrwaliło sie to i zwyczajnie strach przed przed kolejnym potknieciem nie pozwala Ci odblokować reakcji w mózgu stawiajacych maszt. Przede wszystkim nie stanie Ci gdy myślał o tym czy Ci stanie... To istotne. Zaufaj ze fizycznie wszystko jest z Tobą jak nalezy.
Teraz - co masz zrobic: Znajdź sobie kobietę na stałe. Brzydsza, ladniejsza, nie wazne - byleby była stała. I przy niej masz oswajać się z tym dyskomfortem podejmując wiele prób. Masz mieć mindset - "stanie, czy nie, jest ok! C--j w to co ona sobie pomyśli" Na luzie. Caluj ja, piesc sie z nią. Probuj rano i wieczorem. Ustaw ja do siebie dupą na pieska i wal konia do jej d--y, jak stanie to wjezdzaj, a jak nie to nie katuj sie za dlugo i powiedz ze po prostu musisz przyzwyczaic sie do nowej osoby.
A gdy juz sie uda. Raz, drugi, trzeci - chlopie, czeste uprawianie seksu to najlepszy afrodyzjak. Pała bedzie Ci stala automatycznie z rana i s--s stanie sie ogromna przyjemnością a Ty zapomnisz o swoich nieudanych poczatkach.

Brak erekcji moze powtorzyc się przy zmianie partnerki, ale zrobisz tak samo. Po kilku partnerkach, o ile bedziesz dymal regularnie to juz
  • Odpowiedz