Wpis z mikrobloga

W sumie jak już dzisiaj jestem w klimacie politycznych dyskusji to niedawno odkryłem #kelthuz i nie dziwię się, że na #antykapitalizm mówią, że ma #!$%@? w głowie xD Szczerze mówiąc na początku myślałem, że to jakieś lewicowe przerysowanie i pokazanie jakie skrajne poglądy prawackie są śmieszne, ale okazuje się, że niektóre rzeczy są chyba całkiem na poważnie (?) XD Chociażby vidrel, w sumie to ciężko określić, w sumie to trochę #bekazprawakow
Need - W sumie jak już dzisiaj jestem w klimacie politycznych dyskusji to niedawno od...
  • 27
  • Odpowiedz
A tu jeszcze lepszy kwiatek XD piosenka która nieironicznie traktuje o Breiviku jako bohaterze, co jest do #!$%@?
Need - A tu jeszcze lepszy kwiatek XD piosenka która nieironicznie traktuje o Breivik...
  • Odpowiedz
@Need: aż mi się licbazą odbiło xD Pamiętam jak ubzdurał sobie, że żydzi to nadludzie i że ma korzenie żydowskie xDD, aż kiedyś zrobił sobie badanie dna i wyszło, że gówno bo jego przodkowie to słowianie z krwi i kości. Polecam też jego działalność jako Miodek, tj. żul próbujący przeżyć za 300zł ze swoją dziewczyną, też nawiedzoną xD
  • Odpowiedz
@Need: jak były libertarianin (ze sporym stażem oraz jakimś zaangażowaniem) mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że w tym środowisku nie brakuje ludzie na poważnie mających takie poglądy jak jegomość..
  • Odpowiedz
@Al-3_x: @DizzyEgg: wiedza (wyjście z prawackiej bańki informacyjnej i czytanie książek) + doświadczenie życiowe (w czasach kucowania było ono nikłe) + większe obycie z ludźmi (w korwinizm najłatwiej wierzyć z piwnicy).
  • Odpowiedz