Wpis z mikrobloga

Wzięło mnie na czytanie książek po obejrzeniu 3 sezonów GoT'a, jestem na pierwszym tomie a tam taki psikus:

"...all the way up here, and Lord Frey controls that bridge. He’s your father’s bannerman, isn’t that so?”

The Late Lord Frey, Catelyn thought. “He is,” she admitted, “but my father has never trusted him. Nor should you.”

“I won’t,” Robb promised."

#huehue #got #gameofthrones #piesnloduiognia #songoficeandfire
shichibukaii - Wzięło mnie na czytanie książek po obejrzeniu 3 sezonów GoT'a, jestem ...

źródło: comment_FDV0BQleYFy8fx0xYFx0PGv6ue7PPzyr.gif

Pobierz
  • 12
@shichibukaii: Pierwszy sezon jest wręcz żywcem wzięty z książki, następne już mniej. Oczywiście w Pieśni Lodu i Ognia największym atutem są zwroty akcji, tak więc po obejrzeniu serialu przyjemność płynąca z czytania książki jest dużo niższa niż normalnie, ale jeśli masz dużo czasu to polecam (twój angielski pewnie też się poprawi :))

@Czarnaryba: nie no, jak czytać to wg mnie tylko od początku. Słyszałem o późniejszych rozbieżnościach w fabule, ale najbardziej chciałem przeczytać książki dla wszystkich dodatkowych informacji, które są tylko w książkach. A głównym powodem było obejrzenie paru filmików comicbookgirl19, gdzie opisuje ona historię najważniejszych rodów. Wciągnęło mnie :)

http://www.youtube.com/user/comicbookgirl19 - polecam każdemu.