Wpis z mikrobloga

Cześć, wczoraj pisałem posta o tym czy ktoś jutro by nie miał czasu podskoczyć ze mną w Rzeszowie w jedno miejsce zobaczyć busa którego chciałem kupić. A może jest ktoś dzisiaj kto mógłby tam podbić i zobaczyć czy warto jechać? Wystarczy żeby wsiadł i się przejechał, zobaczył czy wszystko w miare gra. Jadę 450km w jedną stronę jutro po niego i nie chciałbym przykrych niespodzianek. Mogę postawić czteropak jakiegoś dobrego piwa, czy jak przyjadę i się okaże git to po zakupie mogę zabrać na jakiś dobry obiad, czy coś. Bus to transit z 2008r.
#rzeszow #motoryzacja #samochody
  • 13
@maximus481: 4pak piwa.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem czy poradzisz sobie z naporem chętnych, a tak na poważnie
ja znajomego (!) mechanika poprosiłem o pomoc w oględzinach auta oddalonego 150km ode mnie i dałem mu 300zł. Auto kupiłem. Trochę siara wymagać od kogoś by poświęcił pół dnia, swoją ekspertyzę i ciężar decyzji za 4pak.

edit: i jeszcze pewno ma wracać drugim samochodem! dude ( ͡°
@wiadroglowy wiesz, mam znajomych którzy pomagają za darmo, bo są moimi znajomymi :) nie zawsze chodzi o pieniądze, oczywiście mówię nie o wszystkim, ale często pomagają bezinteresownie. Karma wraca przyjacielu. Kumpel jedzie ze mną, traci cały dzień i też nic za to nie chce, wie że kiedy będzie potrzebował pomocy to też będę dla niego.

Edit: swoją drogą, jak idzie mi dobrze to nie jestem sknerą, zawsze bym coś odpalił, teraz jestem