Wpis z mikrobloga

@Reepo ja tam może jestem głupi ale uważam, że to telewizja państwowa i niezależnie kto rządzi krajem podaję takie same propagandowe bzdury.
Nie dotyczy to tylko PL bo inne kraje też mają swoje propagandowe rządowe media. Przecież nie będą sobie robić pod górkę. Zamknąć ten burdel i nie marnować na to publicznych pieniędzy. Jedyne co możesz zrobić to jej nie oglądać bo oni i tak będą sami sobie robić dobrze.
telewizja państwowa i niezależnie kto rządzi krajem podaję takie same propagandowe bzdury.


@wonsztibijski: telewizja państwowa, czyli publiczna, a nie rządowa. Ma służyć ludziom, a nie rządowi. Gdy jakiś polityk zrobi coś złego, powinna przedstawić bezstronnie ludziom, że gość przegiął pałę i nie ważne, czy jest z rządu, czy opozycji. Natomiast w tym momencie nasza państwowa telewizja została przekształcona w partyjną szczekaczkę.

Chcą tubę propagandową? Proszę bardzo, niech ogarną coś prywatnie, jak
niezależnie kto rządzi krajem podaję takie same propagandowe bzdury.


@wonsztibijski: ciekawe ze za ch*j nie moge sobie przypomnieć zeby za po czy nawet poprzedniego pisu w telewizji lecial material "wszystko jest super, prosimy sie rozejsc, ludziom zyje sie dostatnie dzieki partii, czasy poprzednikow to byl dla nich koszmar"
No ciekawe k*wa dlaczego, skoro to jest rola tej telewizji?
Ale przypominam sobie pewien okres kiedy tv bylo takie samo jak teraz. Tylko
@Naxster: Wyparcie. Gdyby sie w glebi duszy przyznal ze glosowal na nich i teraz to jest drugie PZPR to by musial sie przyznac ze zrobil blad.
Jak bylo z Nazistami po wojnie. Jak przegrali nikt juz nie gadal co robil tatus czy wojek w czasie wojny albo mowilo sie ze nie wszystko co robili bylo zle.
Wiec wyborca nawet jak widzi ze jest zle bedzie to relatywizowal. A za PO ...,
@Naxster jak chcą wygrać to muszą tak robić.
Uczciwe to nie jest no ale taki jest ten świat.
Polska to nie tylko duże miasta. Na niektórych wioskach ludzie naprawdę mieszkają w strasznych warunkach (wschód kraju) od kiedy nie ma tam PGR ludzie są na wiecznym bezrobociu.
Ci ludzie dostają te zasiłki w końcu mogą normalnie żyć dlatego na nich głosują.
Do nich trafia taki przekaz a ta partia ma taki elektorat.
Ja
Ja nie zauważyłem żadnego wpływu jakiejkolwiek partii na moje życie. Może dlatego, że ciężko #!$%@? i nie mam czasu aby się nad tym zastanawiać.


@wonsztibijski: xDDDD
Nie to tylko oznacza ze jesteś slepy, malo ogarnięty albo bardzo farciarski.
Fajna sobie zbudowales narracje ale to jedna z gorszych bzdur jakie w zyciu czytalem.
w sumie caly twoj post to piekna banieczka manipulacji

jak chcą wygrać to muszą tak robić.

Uczciwe to nie