Wpis z mikrobloga

Dogadałem się z kierownikiem i pracuje 7-15 zamiast 8-16.

Plusy
Mniej stoje w korkach
Szybciej zaczynam czas wolny
Codziennie sram pierwszy w firmie

Minusy
Trzeba szybciej wstawać

#pracbaza #korposwiat
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje zdalnie z domu, przeważnie 12-16. Niedawno rzuciłem projekt i robie tylko zlecenie na pół etatu. Strefa czasowa USA więc preferable 16-18 być dostępnym żeby coś odpisać.

Plusy:
- Nie stoje w korkach
- Można pracować w samych gaciach
- Można w przerwach od pracy robić co sie chce
  • Odpowiedz
@sanderus: a to ja nie mam ziomeczków, jestem przegrywem i odpowiada mi, że nikt nic nie gada. Ale czasami brakuje kontaktu z człowiekiem więc wtedy trzeba wyjść gdzieś do ludzi popracować.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sanderus: u mnie w firmie była babka która przychodziła między 5 a 13. Chwaliła sobie właśnie puste ulice przy dojazdach i dużo czasu wolnego po pracy (a nieoficjalnie święty spokój do przez pół dnia). Jeden drobny minus że wstawała o 3 żeby dojechać na 5. Co kto lubi
  • Odpowiedz
@sanderus: Minusy: nie masz wieczoru, czyli czasu tylko dla siebie na relaks, bo jeszcze przed północą musisz lecieć w pościele.
Nie chciałbym zaczynać pracy przed 9.
Kończę pracę o 18, potem albo znajomi, albo jakieś kino, albo basen, albo siłownia, wracam do domu o 21, coś tam ogarnę i od 22 do 1-2 mam czas dla siebie. Coś poczytać, pouczyć się, pooglądać.... A nie kłaść się wcześnie...
  • Odpowiedz
@petunya: ja zacząłem wstawać pół godziny wcześniej i również polecam jak Żanetka Leta.

Po kilku dniach jest z górki tylko trzeba systematycznie kłaść się spać kilka minut wcześniej.

Co prawda zmieniłem tylko z 9 na 8.30 (pracuję w UK) ale dla mnie rano każda minuta była na wagę złota więc tym ciężej było podjąć tę decyzję.

Z plusów dodam że dzień szybciej leci i ciągle jest widno gdy wychodzę z
  • Odpowiedz