Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Właśnie wysłałem wypowiedzenie i #czujedobrzeczlowiek

Żal trochę tych ostatnich czterech lat i tej wsi za kołem podbiegunowym, ale południe również ma wiele do zaoferowania. Będzie ciężko z tym "przesadzaniem" na stare lata ale potrzebuję jakiejś odmiany, bo mimo tego, że wiele w życiu się zmienia, to mam ostatnio wrażenie "zastania".

Mimo, że robota już nagrana to boję się nowego- który to już raz w życiu trzeba zacząć w miejscu, którego się nie zna, wśród ludzi, którzy nawet po poznaniu będą mi obcy? Może czas już na powrót na stare śmiecie?

Ech..

#feels #norwegia #emigracja
  • 9
  • Odpowiedz
Mimo, że robota już nagrana to boję się nowego- który to już raz w życiu trzeba zacząć w miejscu, którego się nie zna, wśród ludzi, którzy nawet po poznaniu będą mi obcy? Może czas już na powrót na stare śmiecie?


@RoBee: znam to uczucie, nie zazdroszczę. Trzymaj się i powodzenia :)
  • Odpowiedz
@RoBee: powodzenia i na pewno dobrze zrobiles, nie powinno sie pracowac w 1 miejscu dluzej niz 4-5 lat (choc to zalezy oczywiscie od pracy) sam to czuje i naprawde zmienil bym obecna robote na cokolwiek, czasami nawet na reme.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vielokont: Dzięki mirku. Jest to sytuacja daleka od komfortowej, ale tak samo albo jeszcze gorzej było 8 lat temu zanim opuściłem kraj nad Wisłą. Dziś nie żałuję i chyba ta sama nadzieja przeplatana lękiem jest ze mną dziś.

@jasonfly: w sumie 6 lat przekiblowałem w tej pracy. Cztery lata temu chciałem odejść ale życie potoczyło się inaczej i zdecydowało za mnie. Gdyby nie to, że dwa lata temu dostałem awans,
  • Odpowiedz
@RoBee: Kurka, zazdro, ja mam tylko 10 :( Zastanawiam się czy ktoś poza Bringiem albo Norges Gruppen ma w tym kraju taką flotę? Chyba, że mówimy o osobówkach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stashqo: Jak najbardziej osobówkach :-) ja z pojazdami ciężkimi mam tyle wspólnego, że je tylko podziwiam. Pracuje w Hertz.
  • Odpowiedz