Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rozowepaski #makijaz

Mirabelki, pomocy. Mam problem ze zmarszczkami pod oczami xD. Jestem młoda, a mam takie zmarszczki, że szkoda gadać :c
Najgorsze jest to, że maluję dolne powieki cieniem i na pewno to nie poprawia mojej sytuacji xD. Ale muszę coś z tym zrobić :c

Macie jakieś rady, albo pomysly co z tym zrobić? Wysypiać się? :P
  • 13
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Akayari: pić dużo wody, chłodne płatki pod oczy (swoją drogą te z aliexpress od Lanbeny mi się sprawdzają lepiej niż jakieś z Sephory czy Douglasa których nazwy nie pamietam), lekki korektor pod oczy + utrwalenie dość delikatnym dla skóry pudrem
  • Odpowiedz
@Akayari: najważniejsze to żebyś w ramach paniki nie sięgła po mocne kosmetyki z kwasami dla cery dojrzałej. Jeśli jesteś w okolicach dwudziestki (tak zakładam po "jestem młoda") to przede wszystkim wprowadź do codziennej pielęgnacji kosmetyki antyoksydacyjne.
W jaki sposób przeprowadzasz demakujaż tej okolicy? Czy codziennie o nim pamiętasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akayari: Cóż.... może jednak warto poświęcić trochę czasu i poszukać kremu dla siebie , może coś jeszcze uratujesz... Ja jestem z tych co wychodzą z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć
  • Odpowiedz
  • 0
@Akayari nie używasz kremu i to jest odpowiedź :P ja też mam wrazliwe oczy i sporo kremów je podrażnia. Polecam uważniej nakładać krem, tak, żeby nie dostał się do oczu. U mnie sprawdza się krem pod oczy cerave albo cerkopil. I po 25 roku skóra zaczyna się starzeć, więc pod tym względem już nie jesteś taka młoda xD
  • Odpowiedz