Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomislawniepelka: nie kop się z gównem. Najpierw użyją swoich lęków jako kontrargumentow które ofc nie mają uzasadnienia u normalnych ludzi, potem nazwą betabankomatem. Na koniec po tym jak się okaże, że nie mają racji dodadzą na czarną xD
  • Odpowiedz
@cichocichy:
A na podstawie napis dochował się cało:
„Ja jestem Ozymandyas, król królów. Mocarze!
„Patrzcie na moje dzieła i przed moją chwałą

„Gińcie z rozpaczy!” Więcej nic już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@tomislawniepelka: Od urodzenia antynatalistka ze mnie. Już jak sama byłam 4 letnim dzieckiem to mówiłam że nie lubie dzieci i nie powinno się ich rodzic z wielu przyczyn. Wszyscy się śmiali i mówili że wyrosne z tego. Nie wyrosłam (23lvl). Na powodzenie nigdy nie narzekałam i mimo bycia obecnie w 8 letnim związku dalej jestem przeciwna zsyłaniu dzieci na ten świat, ze względu na nie jak i na moje życie.
  • Odpowiedz
Jak przeczytałem pierwsze komentarze to trochę mi kopara opadła.

Niektórzy tu uważają, że:

Możesz mieć ALBO dobre życie, pieniądze, mieszkanie, karierę, hobby ALBO gówniaki

Zdradzę
  • Odpowiedz
@Bazarnia: granie w gierki to nie hobby, silownia tez nie. @Perkotka: znam juz takie kobiety niechcace dzieci. Potem wybija 40 na liczniku i jak widza wozek z dzieckiem to smutneija bo wiedza ze tego szczescia juz nigdy nie powachaja. Bo to jest najwieksze szczescie jak taka mala istotka podchodzi do ciebie przytula i mowi "mamo/tato kocham cie". Tego szczescia nie da ci nic innego - ani gierki, ani
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka:
Ale czemu mam mówić co TOBIE da takie szczęście. Przecież powiedziałem, że tobie faktycznie może nic nie da takiego szczęścia jakie dają Ci dzieci. Ja mówię za siebie i za ludzi, którzy nie czują takiego parcia na dzieci jak Ty.
My nie rozumiemy szczęścia, które dają dzieci, a Ty nie rozumiesz jak my możemy być tak bardzo szczęśliwi bez nich.

W-----a mnie gadanie typu "to jest największe szczęście". Różni
  • Odpowiedz