Wpis z mikrobloga

@paw4da:
Prawda jest taka że ja sobie zdaje sprawę z tego że nie byłbym w stanie kogoś wychować tak by niebyłe przegrywem. Przegrywy nie mogą mieć dzieci, bo nie dadzą im dobrych wzorców
  • Odpowiedz
a jak mam pierwsze, drugie, i trzecie? Bo tak sie sklada ze mam. A trzecie mam nawet ponad bo mam swoje mieszkanie wlasnosciowe w Warszawie


@tomislawniepelka: widać nie jestem z tobą zbyt dobrze, skoro musisz się tym chwalić by się dowartościować obcym ludziom w internecie
xD
  • Odpowiedz
ja na wykopie jestem tylko dla kontaktu w sprawach studiow i medycyny bo jest tu paru lekarzy i studentow z ktorymi mam kontakt tylko przez wykop


@tomislawniepelka:
To co robisz na tagu antynatalizm jak tak? xD
z każdym kolejnym postem pogrążasz się coraz bardziej.
Widać, że nie masz do końca dobrze poukładane w głowie, sam nie wiesz co piszesz, więc nie wróżę Ci wielkich sukcesów w życiu, wręcz przeciwnie. zapewne
  • Odpowiedz
bo sie czesto pojawia w goracych, tak samo jak tag przegryw


@tomislawniepelka: i zamiast #!$%@? dać tag na czarną to oczywiście musisz wtrącić swoje gównowarte 5 groszy? proszę ja ciebie, skończ się ośmieszać

zresztą co ja mówię, daje się nabrać na jakiegoś trolla, co mieszkanie własnościowe widział, ale u babci w Bździszynie Dolnym i w wolnym czasie zamiast się rozwijać to woli gnić z przegrywów xD
  • Odpowiedz