Wpis z mikrobloga

@DJ_turboKoza: Ameryki nie odkryłem, ale wyrywanie lasek to nie jest fizyka kwantowa, raczej przyjemna odskocznia. Wiem, ze to brzmi smiesznie, ale aktualnie branża IT jest bardzo sexy. Ja pracuje w IT, po pracy kręcę filmy krótkometrażowe, wiec wbijam się w idealny układ zawodowy wymagany przez loszki xD

Plus chyba rzecz najważniejsza - żyjesz i robisz rzeczy dla siebie, nie dla lasek. Wiem, ze łatwo się tak mówi, ale uwierz mi,
  • Odpowiedz
@Matioz no na froncie to po co najmniej 5 latach można zarabiać 15k na rękę na uop, ale trzeba umieć HTML/CSS/JS na bardzo wysokim poziomie, plus umieć używać HTML5 API, jakiś znany framework CSS oraz JS, znane i przydatne narzędzia do JS typu bundler, no i najlepiej też Node.js.
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: w co ja się kiedyś #!$%@?łem to szacunku dla siebie już nie mam... Takim tamponem byłem, że szkoda gadać. Kiedyś zawiozłem tę dziewczynę do sklepu, żeby kupiła spodnie swojemu chłopakowi i te spodnie przymierzałem czy będą pasować, bo jak twierdziła ja i on byliśmy podobnej figury xD no, a z tym chłopakiem to zaczęła się spotykać z tydzień po tym jak mi dała kosza, bo ona nie szuka teraz
  • Odpowiedz
@DJ_turboKoza: Właśnie ja mną tu problem z pieniędzmi, bo pracuje w aktualnym zawodzie 1.5 roku, a mam na reke 8-12, zależnie od miesiaca(jednoosobowa dzialanosc). Jakbym chciał przejść na programistę, musiałbym mocno zrezygnować z tego typu zarobków na jakiś czas, a szczerze mówiąc nie mam ostatnio kompletnie czasu na dodatkowa naukę ( ͡° ʖ̯ ͡°) na ten moment html/css tak 7/10, js 3.5/10 xD Bardziej czytam i
  • Odpowiedz
@DJ_turboKoza: Dzięki, przyda się, cholernie ciężka i wymagająca branża. Szczególnie, gdy musisz kręcić w nocy i po weekendach, a następny dzień lecisz do pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kobiety wysyłają skomplikowane sygnały, a faceci nie zawszę dobrze je interpretują


@Zorganizowany_chaos: Nie w tym przypadku. Jeśli kobieta chce czegoś więcej, to naprawdę nie pomylisz tego z byciem wobec Ciebie po prostu miłą, czy z tym, że panna lubi Cię jak kumpla. To raczej działa w drugą stronę. Często to właśnie faceci do oczywistych przejawów bycia wobec nich w porządku dopisują jakieś kosmiczne teorie i miliony znaczeń, bo przecież "to
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: jak można dać się z własnej woli wmanewrować we friendzone? Normalny człowiek mający rigcz, kiedy wyczuje strefę nosem to od razu katapultuje się. Tylko prawdziwe samce gamma dają się trzymać w zonie i nawet okres dostaje.
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: kiedyś robiła imprezkę urodzinową i dzień wcześniej zadzwoniła do mnie, że właśnie sale dekoruje i mało osób i czy mogę przyjechać pomóc. No w domu siedziałem akurat, nic nie robiłem to powiedziałem, że zaraz będę. Jak przyjechałem to była ona i jej chłopak (ten którego spodnie mierzyłem xD). On jakiś #!$%@? zaraz się zabrał i pojechał, a my czepiamy te balony dalej. Przyszedł jej tato z wujkiem, akurat sobie
  • Odpowiedz