Wpis z mikrobloga

  • 2100
Po kłótni przez telefon ze swoim #rozowypasek uświadomiłem sobie że to ta jedyna. I tak już jadę godzinę czy dwie już po S5, jeszcze zostało mi niecałe 430km do niej. Kompletnie nie przemyślałem tego, po prostu poczułem że muszę ją przytulić jak najszybciej a teraz myślę nad oświadczeniem się ( ͡º ͜ʖ͡º) Myślicie że się ucieszy jak zadzwonię do niej i powiem jej o tym że czekam na nią na parkingu? Oczywiście ona nie wie że do niej jadę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co o tym sądzicie #niebieskipasek i #rozowepaski?
Plusujacych zawołał za rok i powiem czy było warto. Trzymajcie kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #chwalesie #pytanie
  • 219
  • Odpowiedz
@marm0lada: większość mądralińskich tutaj w życiu w związku nie było, a jedyne cycki jakie macali były na stronie gazety dla dużych chłopców, więc wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale każdy z nich to alfa samiec, co to pluje kobietom na łeb, a one jeszcze dziękują i robią mu lachę zaraz po zmywaniu naczyń xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlfaWilk: na pewno fajnie będzie jej poczuć, że komuś aż tak na niej zależy. Powodzenia i czekam na info za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw co takiego było w tej kłótni, że akurat po niej sobie to uświadomiłeś? Długo już jesteście razem?
  • Odpowiedz
@haaryballs Ano, masz rację
Ich wypociny wyglądają jak:
Mają stół, na tym stole mają w jednej misce kawior, a w drugiej gówno.
Nagle wykopek bierze gówno i zaczyna je konsumować
Ty pytasz się
- Stary, co ty #!$%@??!
- Zamknij sie #!$%@? kawiorobankomacie, wolę jeść gówno do końca życia niż dawać się kontrolować dobrymi posiłkami!!!
  • Odpowiedz
@AlfaWilk: czekaj, czekaj. Popstrykaliście się przez telefon i pedałujesz teraz przez pół Polski, żeby pocałować w rączkę? Ludzie, gdzie rigcz? Samiec beta pełną gębą...
  • Odpowiedz
  • 3
@NukeOps otóż zgodzę się z Tobą ze "ta jedyna" to nieśmieszny żart ale istnieje takie coś jak dopasowanie dusz - w sensie moge potwierdzić na własnym przykładzie, że mam taką znajomość z jednym samcem, coś bylo kręcone ale finalnie jesteśmy przyjaciółmi. To nie znaczy, że jestem w niego wpatrzona, bo jest idealny, super się dogadujemy, nie. Nawet to nie jest kwestia, że sobie mówimy wszystko, aktualnie to wręcz jest na odwrót xD
  • Odpowiedz
  • 0
@NukeOps widzę kolega twardo stąpa po ziemi xD wcześniej nie wierzyłam w takie coś a jednak, trafił mi się taki ziomek przy którym kiedyś, w czasach jak gadało nam się najlepiej, nie widziałam całego świata poza naszą rozmową (ʘʘ) rozumiem i szanuję co mówisz, także luzik arbuzik ʕʔ
  • Odpowiedz
@AlfaWilk po roku czasu oswiadczyny ? Po klotni przez telefon na odleglosc , jako student bez mieszkania i pewnej pracy ( ͡ ͜ʖ ͡) powodzenia przyda sie wam go wiecej niz myslisz
  • Odpowiedz