Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 789
Wróciłem właśnie z wesela na którym byłem ze swoją różową i muszę się z z Wami Mireczki podzielić jedną uwagą, którą zauważyłem już od pewnego czasu. Jeśli uda Wam się wyrwać na prawdę piękną kobietę to nie znaczy, że cel osiągnięty i możecie mieć wszystko w dupie :-) Na jaką imprezę z nią nie pójdę to nie ważne czy są to jej znajomi, moi koledzy czy całkiem obcy goście ale ciągle ktoś będzie starał się Was zdominować. Na każdym kroku ktoś będzie was testował, wtrącał głupie uwagi, podlizywal się do niej, rzucał głupimi żartami, przytulał, podbijał i sprawdzał waszą reakcje i odpowiedź. Cała dzisiejsza impreza to było odbijanie piłeczek napalonych adoratorów, znajomych, przyjaciół i nie każdemu można powiedzieć żeby zwyczajnie #!$%@?ł :-)
Taka moja skromna uwaga na koniec dnia, całkiem inaczej to wygląda gdy masz średnią pannę, a całkiem inaczej gdy 10/10.
Strasznie to męczące, myślę że panowie którzy mają piękne kobiety rozumią o czym mówię.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 175
@MisiuMisiu: I pewnie jeszcze wystajesz przed pracą partnerki, bo jeszcze się ktoś do niej w pracy doklei? W sklepie też filujesz, czy ktoś do niej nie podchodzi? A jak idzie na imprezę z koleżankami, to wysyłasz kumpla, żeby zobaczył, co robi w klubie? Poza tym w fajnym otoczeniu przebywasz, skoro uważasz, że sporo innych wanna-be-alfa, próbuje cię dominować.

A tak w ogóle, to skoro partnerka sama nie potrafi spławić zalotników i
@MisiuMisiu: Ale mają trochę racji z tym, że większość zależy od podejścia dziewczyny. Przerabiałem to wielokrotnie. Jak ładna dziewczyna to zawsze faceci będą podbijać tak niby przyjacielsko (czasem faktycznie tylko dla zabawy) i jedne potrafią takim adoratorom szybko dać do zrozumienia że nie są zainteresowane a drugie niby nie są, ale jednak bardzo ochoczo wciągają się w takie drobne flirciki i ci faceci to też widzą.
Ja trochę nie rozumiem tego wpisu. Wykop może i robi często nadinterpretacje, ale sama mając śliczne i zajęte koleżanki nikgdy nie widziałam, żeby chamsko się do nich podwalali inni faceci, czy przytulali, a facet siedzial obok. To serio wyglada jak jakaś walka w stadzie. Wiec albo to jest nadinterpretacja z twojej strony i wyolbrzymienie albo faktycznie twoja rozowa jest mało asertywna skoro daje się przytulić obcym chlopom wiedząc, ze tobie się to
@MisiuMisiu: uczestniczka top model widoczna na zdjęciu powiedziała że momentów w którym jakiś obcy facet chciał ją poderwać mogłaby policzyć na palcach jednej dłoni i ja to mogę potwierdzić, faceci boją się pięknych kobiet, z moich obserwacji najbardziej są rozchwytywane takie słodkie idiotki którym można łatwo nawinąć makaron na uszy
Pobierz
źródło: comment_4Gq0BaoAa2VoVCppoYT8IHl364I5Nbqs.jpg
@MisiuMisiu: totalnie Cię rozumiem, ludzie po prostu sobie nie zdają sprawy ze skali spermiarstwa w Polsce. Byłem z typiarą którą jak zobaczyli kolesie to od razu przełączali się w mode "co mogę dla niej zrobić, jak mogę zwrócić na siebie jej uwagę". To jest tak żałosne i też po jakimś czasie strasznie męczące, jak OP pisał. No ale dużo zależy od dziewczyny. Moja miała ego w kosmosie( ͡° ͜ʖ