Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 789
Wróciłem właśnie z wesela na którym byłem ze swoją różową i muszę się z z Wami Mireczki podzielić jedną uwagą, którą zauważyłem już od pewnego czasu. Jeśli uda Wam się wyrwać na prawdę piękną kobietę to nie znaczy, że cel osiągnięty i możecie mieć wszystko w dupie :-) Na jaką imprezę z nią nie pójdę to nie ważne czy są to jej znajomi, moi koledzy czy całkiem obcy goście ale ciągle ktoś będzie starał się Was zdominować. Na każdym kroku ktoś będzie was testował, wtrącał głupie uwagi, podlizywal się do niej, rzucał głupimi żartami, przytulał, podbijał i sprawdzał waszą reakcje i odpowiedź. Cała dzisiejsza impreza to było odbijanie piłeczek napalonych adoratorów, znajomych, przyjaciół i nie każdemu można powiedzieć żeby zwyczajnie #!$%@?ł :-)
Taka moja skromna uwaga na koniec dnia, całkiem inaczej to wygląda gdy masz średnią pannę, a całkiem inaczej gdy 10/10.
Strasznie to męczące, myślę że panowie którzy mają piękne kobiety rozumią o czym mówię.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 175
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 442
@MisiuMisiu: skromny to ty jesteś, ale pamiętaj, że dla ciebie 10/10 to dla innych 5/10 więc przesadzasz z tym określeniem wszyscy, no chyba że kręcisz się tylko gronie #!$%@? stulejarzy
  • Odpowiedz
  • 1301
@MisiuMisiu jak masz 100kg wagi, 190cm wzrostu i jesteś dobrze ubrany, to nikt Cię nie chce testować. To o czym piszesz tyczy się facetów, którzy stwarzają wrażenie niepewnych przy swojej kobiecie.
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: ja #!$%@? jaki ty męski jesteś ohhh, jebnij sie w czache, ktoś kto ma ogarniętą dziewczyne to lata koło niej i odpędza napalonych KOLEGÓW?! hahaha co za typ XDDD
  • Odpowiedz
@kipowrot: Moim zdaniem bardzo dobra odpowiedz. Ja nie lubię się bawić w takie gierki, idę na wesele się #!$%@? - bo płace ponad 1000zl ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mam 192 wzrostu, wazę z 95, mam piękna różowa która w najgorszym wypadku sama odpowie.
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: ty #!$%@? maczomen, ale wiesz że kobieta to też CZŁOWIEK i sama może odmówić lub dać do zrozumienia, że nie jest kimś zainteresowana? no #!$%@? co za kretyn, bez kitu XD *ta wiem, że się powtarzam* Komicznie musi wyglądać jak odganiasz kolegów od swojej RÓŻOWEJ 10/10 XD #!$%@? mam ochote ci zrobic krzywde za pisanie takich bzdur
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: ale wiesz o tym, że na weselu nie musisz cały czas tańczyć ze swoją panną i z nia przebywac? Inaczej jest jak ta laska jest twoją znajoma inna jak dziewczyna. Jak dziewczyna to jak ma rozum to sama będzie ich splawiac bo twoje towarzystwo jej starczy w zupełności. Jak znajoma i lubi atencje to będzie jak piszesz.
  • Odpowiedz
  • 10
@MisiuMisiu jeżeli jest zwykłą p0lką to nie będzie spławiać adoratorów, będzie jej się to podobać. Jak jest normalna to sama powinna powiedzieć kolesiom #!$%@?, cały czas przy niej nie będziesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@MisiuMisiu: nie istnieją 10/10. Nie szasta się punktami. Ja mam o tyle spokój, że Moja sama siebie pilnuje. Przykre jest to, że Ty musisz Swoją pilnować na każdym kroku. Nie na tym polega związek.
  • Odpowiedz