Wpis z mikrobloga

Skończyłem dzisiaj Uncharted 4 i przez całą grę miałem flashbacki z cierpienia Ojca z Laurą. Shadow of the Tomb Raider to upośledzony klon Uncharted 4 i tyle ile pomysłów skopiował (i #!$%@?ł xD) Eidos Montreal to głowa mała. Nawet ściany w które wbija się czekan wyglądają tak samo. @Wonziu wiem ze plujesz na konsole ale daj szansę Uncharted 4 i zobacz co chcieli osiągnąć w ostatnim Tomb Raiderze. Fajny scenariusz, super dialogi, charyzmatyczne postacie, przygoda 11/10. Polecam wszystkim
#wonziu #gry #ps4 #tombraider #uncharted
  • 16
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czlowiek1988: pierwsze 2 części "nowej" lary były spoko, ale ostatnia to faktycznie kupa. Mnie w U4 nie porwała fabuła, ale wszystko inne było mega dopracowane. I w sumie fajnie że odeszli od tematu jakichś tam stworów z części 1 i 2, bo wg mnie to z dupy jest i nie pasuje zupełnie do gier dziejących się w niby "rzeczywistym" świecie. W Tombie nowym też to dali ale zupełnie mi to nie
@cooles: co? XD chyba sam jesteś #!$%@?. Chyba ze to jakiś odnośnik do uniwersum jadisco którego nie rozumiem, bo rzadko już zaglądam na streamy.