Wpis z mikrobloga

Właśnie udało mi się zaktualizować żonie nowego iphona po czym już zauważyła jego kolejne zalety xD
Nie mogła zainstalować aplikacji (allegro, rossmana), więc:
- po problemach z aktualizacją przez wifi musiałem walczyć kabelkiem USB
- Po zaktualizowaniu systemu nie może wgrać żadnej pożytecznej aplikacji i zagrać może jedynie w "PSI PATROL" i sto razy wpisywać jakieś hasła.

#!$%@? kto uważa ten szajs jeszcze lepszy od Samsunga, czy LG na androidzie? Chińczyki za mniejsze pieniądze robią lepsze rzeczy. Zona #!$%@? wrzuciła ten szajs do szuflady i chce, żebym wymienił dotyk w jej #!$%@? :D

#android #iphone #ios #apple #applessie #gownowpis #zalesie
  • 32
@Matti28: O ile co do tego ze za każdy dodatkowy gadżet trzeba płacić gdzie u konkurencji takie rzeczy są w pakiecie do telefonu to masz racje i się zgadzam, ale ten telefon się kupuje dla systemu, przynajmniej mówię tu o świadomym konsumencie bo są i ludzie którzy kupują żeby przyszpanować jabłkiem xD iOS>cokolwiek innego na rynku, i to jest na tyle duża różnica ze nie zmienię zdania jeszcze długo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Apacz449: widzisz a ja gdy dostałem służbowego IP i cieszyłem się że w końcu zakosztuje tego wspaniałego systemu, wytrzymałem z nim miesiąc i nie chce tego nawet za darmo.. oczywiście android też ma dużo wad ale trzeba być masochistą żeby kopać się z iOS
@Apacz449: Co #!$%@? XDDD
W 2019 twierdzic, ze IOS<Android XD

Najnowsze iphony jezeli chodzi o szybkosc dzialania to jest srednia półka tel z Andkiem, flagowce to w ogole #!$%@? jablko na sniadanie Wy sie zatrzymaliscie 10 lat temu xD

https://youtu.be/uru9AnkgzHc

O funkcjonalnosci, opcjach, mozliwosciach ja w ogole nie mowie bo by mi dnia nie starczylo, na phonie to ja se muzyczki na dzwonek nie moglem ustawic a itunes to jest #!$%@?
Dodaj więcej przekleństw i XD to twoj post będzie bardziej merytoryczny. Jak zwykle argument androidowcow to milion funkcji androida z których średnio korzysta się raz na pół roku, a ja tu mówię o korzystaniu na codzień gdzie system ma być szybki, bezproblemowy i zawsze gotowy do pracy. Moja dziewczyna ma p20 pro który już chyba się zalicza do topu jeśli v godzi o urządzenia na androidzie i o ile samo urządzenie jest