Wpis z mikrobloga

Szkoda mi tych kobiet pracujących w supermarketach, że muszą się ujadać z takimi dzbanami. Dziś też, kobieta aparycji Calineczki rozładowuje przy mnie paletę jak mrówka, a debilny ochroniarz stoi nad nią jak Pan i władca i #!$%@? jej o trudach swojego życia, a ta nie dość, że dźwiga te butle, to jeszcze musi tego słuchać. Podeszłam do niej i zapytałam czy jej pomóc. Ona skumała, on nie. #okruchyzycia #przemyslenia #czujezleczlowiek
  • 65
@Millhaven: To ja raz jak kupowałem pelet słomiany do zwierzaka, postawiłem go na ziemi i poszedłem zapłacić, on się przewalił, nie rozsypał się co prawda, ale upadł tam gdzie stało ok. 100sztuk jedzenia dla rybek itp. małych pierdół i wszystko się posypało jak domino xD.
@LadyMartini: #!$%@?ąc od tematyki posta zainteresowało mnie stwierdzenie, że butelka pękła od ciśnienia w środku. Nie żebym należał do wybitnie znudzonych życiem ale akurat miałem uruchomionego mesa i pozwoliłem sobie popełnić baranie pic rel. Przy obciążeniu ścianek ciśnieniem 10 Bar (nie chciało mi się rozdrabniać) wystąpiło max naprężenie rzędu 7,5 Mpa gdzie naprężenia niszczące szkła to około 40MPa czyli w skrócie pompując do butelki ciśnienie porównywalne do ciśnienia w oponie samochodu
machalsky - @LadyMartini: #!$%@?ąc od tematyki posta zainteresowało mnie stwierdzenie...

źródło: comment_8RKARk6qjVVGJOz8eNNUY598hrebPt9c.jpg

Pobierz
@freekid są fizycznie słabe. Kobiety mają 1/4 siły w ramionach tego co masz Ty ale racja w sumie skąd mogłeś to wiedzieć, nie? Przecież trzeba wszystko mężczyźnie powiedzieć bo on nie wie. LOL Ludzie, jak Was te matki wychowują?