Wpis z mikrobloga

@lincolin: no przeciez trzeba sie z tym pieprzyc zeby to miec na kilku urzadzeniach, synchronizowac, sciagasz czyli glownie piracic. A jesli chcesz mi powiedziec, ze sciagasz legalne mp3 kupione to to juz nie ma absolutnie zadnego sensu w dobie streamingu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TiempoSanto: jestem ciekawy, jaki sens ma sluchanie w 2019 na czyms takim? W dobie serwisow streamingowych. Rozumiem jakichs pasjonatów, ktorzy ripują sobie plyty do flac (chociaz nie, nie rozumiem : D) ale no umowmy sie to jest garstka. Te empetrojki przeciez trzeba sciagnac, chyba juz na tyle rigczu mamy zeby nie krasc kradzież
@monarchista: piractwo to nie kradzież
@tyrytyty: ciekaw jestem czy bylbys zadowolony gdybys cos stworzyl a inni by sobie za darmo pobierali mimo, ze rownoczesnie robisz normalną sprzedaz. I potem 20 milionow osob sciagnelo a milion kupil. ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale piractwo to nie kradziez.
@monarchista: bo nie o tym rozmawiamy, odczucia ofiary nie definiują czy dany czyn jest kradzieżą, czy nie ¯\_(ツ)_/¯ jeśli ktoś mi ukradnie grosz to niezależnie co o tym czynie sądzę będzie on kradzieżą