Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Najgorsza rzecz na świecie to blokada psychiczna gdy podchodzisz do pisuaru, wyciągasz siura a za chwilę koleś podchodzi do drugiego obok i zaczyna lać. Choćby nie wiem jak mnie naciskało na pęcherz, nie ma siły, nie wyleje się. Włącza mi się coś w mózgu, w cewce moczowej pojawia się jakaś magiczna zastawka i koniec, jak w zaawansowanym stadium przerostu prostaty. Wystarczy, że współoddający mocz skończy i odejdzie, blokada znika i leję z siłą Niagary.
#!$%@?, gdy obok dołączy się gościu z podobnym problemem. Ty nie lejesz, on też z całych sił skupia się tylko na tym żeby opróżnić pęcherz, ale słyszysz, że nie leje i tak sobie stoicie. Ja zawsze wtedy żeby wyjść z tego klinczu, idę do wolnej kabiny.
#problemyniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #siku #sikajzwykopem #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • 28
@skalar_neonka ja mam podobnie nie mogę sikac przy ludziach xD często np pod jakimś drzewkiem czy cos nie mogę się odlac bo np zobaczę że ktoś jest niedaleko a pisuar obok jak ktoś jest to już w ogóle
  • Odpowiedz
@Painless: Jak nie możesz lać bo jesteś spięty kimś obok to zacznij myśleć coś w stylu "OK to próbuje za wszelką cenę nie szczać" i blokada powinna puścić.

Działa też jeśli pocisz się w stresującej sytuacji, możesz wtedy np. celowo skupić się na poceniu i powinno ustać.

Kapiszi?
  • Odpowiedz
  • 0
@AHScorpii o kurde, aż tak to ja nie mam xD może serio jakiś psycholog? Ja w sumie też zaczynam gadać jak ktoś znajomy obok mnie leje, bo jednak nie ma tej ciszy i dźwięku oddawanego moczu xD Może też spróbuj zacząć gadać, to nie skupisz się wtedy tak na tym żeby się odlać
  • Odpowiedz