Wpis z mikrobloga

@ola_patola: lampa wedlug mnie nie jest cała, jest albo peknieta, albo porysowana. Do tego zderzak jest napewno porysowany, wgnieciony, znieksztalcony i pourywane zawiasy, bo jakby tak nie bylo, to by handlarz juz dawno go zalozyl. Maska równiez jest wygięta, drzwiom na bank tez sie dostalo i maja porysowany kant, ktory z czasem zacznie rdzewieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@ola_patola Nie ma opcji że ktoś to naprawi z częściami za 2-3k. W takim wypadku auto już było by naprawione i sprzedawane dalej przez osobę zajmująca się zawodowo handlem jeżeli wystarczyłoby podmiana błotnika.Błotnik, widać że zderzak też uszkodzony, maska jest uniesiona więc też mogła dostać. Lampa może być uszczerbiona, nakładka na błotnik bo to wersja z dokladkami. Pozatym takiego auta się nie maluję tylko kupuje części w kolor.

Z tego zdjęcia
  • Odpowiedz
@ola_patola: Ja p------ę, daj mi namiar do gościa, który takie rzeczy robi i mieści się w 2000 zł. Jak przytrafi mi się coś z autem, to jadę do niego, choćby był ze Świnoujścia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pio23 dzięki. Jedynie chyba zamiast do ASO to gdzie indziej sprawdzę. Znajoma dostała strzał w tył ostatnio, ASO Opla wycenilo na 4kzl. A lokalny mechanik zrobił normalnie za 1kzl, bez ściemy
  • Odpowiedz
@solar: Auto prawdopodobnie robione "pod oko" , bo blotnik na pewno byl podklepany. Zdjecie, specjalnie uciete tak,zeby nie bylo widac. IMHO nie ma szans,zeby lampa byla cala. Do tego jak dobrze widze to import z Francji, wiec prawdopodobnie po szkodzie calkowitej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@solar: jakbyś znalazł na allegro przód w kolorze to się może w 8k zmieścisz. Tylko to rzadki model jest. Lampa na pewno ma urwane zaczepy.
  • Odpowiedz