Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 321
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@apdarw: "crash" 1996, nie ma szokujacych scen ale temat może uświadomić pewne rzeczy o seksualnosci. Teraz na pewno już nie szokuje tak bardzo jak wtedy.
  • Odpowiedz
Fando i Lis, El Topo, Święta góra, Legenda Kaspara Hausera, Gozu: gangsterski teatr grozy, Climax


@mlody_sarmata: Połowa z tych filmów jest surrealistyczna, a nie tego tutaj szukam, aczkolwiek 2 mnie zainteresowały. Dzięki!
  • Odpowiedz
Pogorzelisko (2010)


@kjeller: Tak, ten film zostawia w człowieku swój ślad. Nadal nie mogę się pozbierać po głównym twistcie ()
  • Odpowiedz
@mjxxx1: "Symetria" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" - rzeczywiście bardzo dobre polskie propozycje. Zwłaszcza Symetria do dzisiaj siedzi mi w głowie.
  • Odpowiedz
@janek_: Dzięki za propozycje, aż 3 podane przez Ciebie tytuły dodałem do swojej listy. "Palacza zwłok" i "Funny Games" już widziałem. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
Synekdocha, Nowy Jork


@mtos: Tak, to prawda... kino mnie mocno fascynuje, zwłaszcza filmy które zostają w pamięci. Co do twojej propozycji, to usłyszałem o niej po śmierci P.S.Hoffmana. Teraz to już muszę koniecznie się zapoznać. Dzięki!
  • Odpowiedz
@Stitch: Mechanik to jeden z moich ulubionych filmów. Dwa pozostałe też widziałem, aczkolwiek to typowe horrory, a nie o taki typ mi tu chodzi. W każdym razie dzięki ʕʔ
  • Odpowiedz