Wpis z mikrobloga

Mirki to tak takie inteligentne towarzystwo. Lepsze od norników. W końcu pełno tu ludzi z potężnym bagażem doświadczeń. Gnębionych przegrywow, zdradzanych i odrzucanych #niebieskiepaski ...
Piszemy tu o swoich traumach i problemach życiowych. Opowiadamy jak zostaliśmy skrzywdzeni i odszukujemy zrozumienie.
Otóż nie
Mirkoblog to chlew obsrany gównem.
Wszyscy wyzywają #ewafarna od grubasów. Śmieją się, że była gruba (bo już nie jest). Ale ofc to już tam #!$%@?.. Lepiej wrzucać jedno stare zdjęcie.
Wytykają najmniejszy szczegół w wyglądzie. Nie szczędząc wulgaryzmów. Kpicie z laski, którą nigdy nikomu krzywdy nie zrobiła.
Według was popełniła zbrodnię nad polskim narodzie, bo #!$%@? przytyła!
Ja #!$%@? jak można przytyć! Przecież żadnemu Mirkowi, czy normalnemu człowiekowi to się nie zdarza!
Robicie dokładnie to samo, co prześladowcy w szkole śmiejący się z odbiegającego od 'normy' wyglądu innego dzieciaka. Nie jesteście od nich lepsi.
Najzabawniejsze jest to, że żadnemu rycerzowi żenady nawet nie chciało się sprawdzić tematu.
Ewka była gruba, bo starała się z swoim o dziecko i mieli problemy. Leczyła się w klinice i waga skakała jest za sprawą tego leczenia w górę i dół. Urodziła nie dawno i już w trakcie ciąży normalnie schudła. Teraz również nie jest gruba. Mimo tego ameby wstawiają ciągle jej stare zdjęcia i po prostu szydzą z tej dziewczyny. Serio sobie na to zasłużyła?
Nie to tylko stado bezmyślnych debili z dostępem do internetu. Jestem zażenowana i smutno mi że ludzie są tacy podli ()
#oswiadczenie
  • 8
@Hinata_: W sumie przewijam ten tag, żeby ogarnąć, czy coś rzeczywiście wyciekło, czy nie. No ale jednak nie, no to o co ta afera? ¯\_(ツ)_/¯ Takie fotki, jakie sobie zrobiła, to pewnie połowa 16-latek wysyła na GG.