Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałabym coś napisać jako ta "samotna matka", która tak podobno faceci pogardzają xD
W wieku 23 lat urodziłam dziecko (wpadka), a rok później rozstałam się z ojcem dziecka.
Jakiś czas po rozstaniu zalozylam tindera i miałam tam zdjęcie z dzieckiem + dodatkowo wzmianka w opisie.
Nikt po mnie nie jechał i nie robił mi wyrzutów z tego powodu, a tym bardziej nie wyzywał od puszczalskich xD
Miałam może z 15 randek i po niecałych dwóch miesiącach od założenia konta, trafiłam na tego jedynego <3
Zaraz zapewne usłyszę, że to jakiś przegryw, ale to nieprawda. Bardzo przystojny facet z ciemna karnacja, wysoki, na dobrym stanowisku (kilka lat starszy), a z dzieckiem ma wspaniały kontakt i traktuje je jak swoje.

Dlaczego chcecie wmówić innym, że kobiety z dzieckiem nie mogą znaleźć wartościowego partnera? Nigdy, żaden facet nie dał mi odczuć, że jestem gorsza, ponieważ mam dziecko.

Ludzie po 25 roku zycia, a tym bardziej po 30 maja już za sobą rozwody i często tez dzieci, wiec nikt nikogo nie skreśla z powodu dziecka.

Mam wrażenie, że przegrywy robią te cała nagonkę, bo nawet od madek z dziećmi kosza dostawali..

#rozowepaski #zwiazki #tinder #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 50
@AnonimoweMirkoWyznania: fajnie że znalazłaś partnera i ojca dla dziecka!
dlaczego przegyrywy tak robią? to proste: oni nienawidzą nie tylko siebie, ale też wszystkich i wszystkiego co wg nich przyczynia się do ich stanu tj. trwania w przegrywie.

tak jak piszesz, ludzie 30+ mają już swoje historie. różne. i często są to też gorzkie doświadczenia. i takim osobom jest łatwiej zrozumieć i łatwiej nie oceniać drugiego człowieka bo mają lepszą perspektywę.

wszystkiego
@AnonimoweMirkoWyznania: XDD
Nie da się być większym frajerem niż płacenie hajsu na obcego bachora który nie jest z twojej krwi i traktowanie jak swojego. Po prostu się nie da. #!$%@? się w takie zobowiązanie i co z tego mieć? Tak naprawdę to nic. To jest obiektywne frajerstwo.
A co do dziwek to po prostu skorzystanie z usługi, ja nic względem niej nie muszę po uregulowaniu rachunku, a z pustymi jajami jakoś
grubo, jak przez 20 lat znalazlem dwie pasujace osoby, to dostaje spazmow jak czytam, ze sie ktos spasowal tinderem :) spasowanie 25% czy 99%? #!$%@?, skala z dupy :) i jeszcze ciapaty, oczywiscie potepiam i leje bialym na czarne bo jestem ostrym chamem :) powodzenia zycze i oby wyszlo na dluzsza mete *rzyg* :)