Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałabym coś napisać jako ta "samotna matka", która tak podobno faceci pogardzają xD
W wieku 23 lat urodziłam dziecko (wpadka), a rok później rozstałam się z ojcem dziecka.
Jakiś czas po rozstaniu zalozylam tindera i miałam tam zdjęcie z dzieckiem + dodatkowo wzmianka w opisie.
Nikt po mnie nie jechał i nie robił mi wyrzutów z tego powodu, a tym bardziej nie wyzywał od puszczalskich xD
Miałam może z 15 randek i po niecałych dwóch miesiącach od założenia konta, trafiłam na tego jedynego <3
Zaraz zapewne usłyszę, że to jakiś przegryw, ale to nieprawda. Bardzo przystojny facet z ciemna karnacja, wysoki, na dobrym stanowisku (kilka lat starszy), a z dzieckiem ma wspaniały kontakt i traktuje je jak swoje.

Dlaczego chcecie wmówić innym, że kobiety z dzieckiem nie mogą znaleźć wartościowego partnera? Nigdy, żaden facet nie dał mi odczuć, że jestem gorsza, ponieważ mam dziecko.

Ludzie po 25 roku zycia, a tym bardziej po 30 maja już za sobą rozwody i często tez dzieci, wiec nikt nikogo nie skreśla z powodu dziecka.

Mam wrażenie, że przegrywy robią te cała nagonkę, bo nawet od madek z dziećmi kosza dostawali..

#rozowepaski #zwiazki #tinder #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: najbardziej samotnymi matkami gardzą incele którzy nie powąchali nawet cipki ale ja w życiu bym się nie związał z samotną matką patrząc na to ile jest na świecie kobiet, dla pewnie 70% facetów jesteście skreślone ale jest jeszcze 30% i to w większości takie poczciwiny którym to nie przeszkadza. Każdy ma prawo do miłości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: i jak długo jestescie razem?
To się rozpadnie. Jeżeli koles jest ok, to na pewno mysli ze moze sobie znalezc coś bez bagażu.
Na razie mu wygodnie.
Ale za jakis czas, albo jak zacznie sie robic podbramkowo jakies naciski na ślub czy dzieci to #!$%@?.

Been there done that. Laska z dziekiem jest spoko. Moze byc fajna ladna i cud. Ale jak mam sie wiazac, zakladac rodzine, zobowiazywac to
  • Odpowiedz
  • 6
ej, w którym momencie autorka napisała, że gość daje hajs na dziecko? bo nie widzę czegoś takiego, a wszyscy kręcą wokół tego aferę..
  • Odpowiedz