Wpis z mikrobloga

Wracam z tematem insektów. Kupiłam płytkę owadobójczą, czytałam zalecenia i przeciwwskazania wielu producentów i żaden nie mówi, jak zwierzęta domowe na to reagują. Sztuka, którą kupiłam podaje, że zwierzęta wodne są narażone na zatrucie. #kot raczej do zwierząt wodnych nie należy, ale może ktoś się orientuje jak to jest? Mam trzymać kota w innym pomieszczeniu, czy nie grozi mu nic w związku z tym cudem techniki i nauki? #owady #koty #smiesznypiesek #kiciochpyta
Zdjęcie owada dla zwiększenia zasięgu (,)
karolinana - Wracam z tematem insektów. Kupiłam płytkę owadobójczą, czytałam zaleceni...

źródło: comment_n4lz9S04V4YYNoJeAAVMYfHVZTlxjPT5.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@karolinana: Kręgowcom nic nie powinno się stać, ale może lepiej pozbyć się problemu? Jak teraz wytrujesz to pojawią się za jakiś czas nowe. To na zdjęciu to ćmianka, lubią wilgotne miejsca.
  • Odpowiedz
  • 0
@szybki_zuk wiem, że cmianka dzięki Mirkom <3 Nie mam ich wiele, jedną dziennie widzę od kilku dni, więc chcę wybić u zarodka, zanim się to dziadostwo namnozy. Nie mogę zlokalizować żadnego gniazda, możliwe że jak piszą internety, jest gdzieś w odplywie zlewu, więc pomyślałam że płytka zda się lepiej niż preparat w sprayu, który działa miejscowo.
  • Odpowiedz
  • 1
@Keepor lubią dziady wilgoć a wtedy u nas wilgoć była, więc było tego na pęczki. Używalam płytki owadobojczej, ale te muchy zniknęły chyba jak słońce doprażyło i nie było juz takiej wilgoci. One były na klatce schodowej, w piwnicy i w mieszkaniu (myślę, że u sąsiadów też), ale sprawa rozeszła sie po kościach
  • Odpowiedz