Wpis z mikrobloga

Wykop mi zrył banie ostro. Ostatnio oglądałem spider mana z 2002 roku, ogladałem ten film wielokrotnie jednak teraz zwróciłem uwagę na tę kwintesencje przegrywu, która została zawarta w tym filmie. Peter Parker to typowy przegryw, który leci na Mary Jane (p0lka), ta z początku spotyka się z jakimś chadem. Po zerwaniu z chadem, MJ leci na typowego bananowego oskarka, przyjaciela petera, harrego, którego stary jest właścicielem oscorp (ma w chu siana w skrócie). Hary w koncu traktuje ją jak gówno, razem z ojcem się z niej śmieje i ta przeruchana przez życie chce się ustatkować. I tak Peter Parker stał się betabankomatem. XD.
#przegryw #p0lka #spiderman #ogladajzwykopem #filozofia
  • 24
  • Odpowiedz
@tomek7912: Warto dodać jeszcze, że po części udało mu się ją "uwieść" dzięki ukąszeniu radioaktywnego pająka. Wzrok się poprawił (brak okularów), masa mięśniowa się zwiększyła, zmysły wyostrzyły i ogólnie mógł stać się przez to pewniejszy siebie. Gdyby nie pająk, to i tak by na niego nie spojrzała, tak jak było od zawsze. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tomek7912: to nie wykop, tak wygląda życie. Tylko w tych filmach #!$%@?ą głupoty że laska zostawia chada na rzecz brzydala bez mięsni. No cóż, otóż nie zostawia a te filmy utrwalają tylko w wielu facetach fałszywe wzorce, które potem trzeba prostować.
  • Odpowiedz
  • 19
@tomek7912 najsmieszniejsze jest to, że MJ z komiksu lubiła Parkera za poczucie humoru i ogarnięcie i to ona byla taka betamyszka, bo Parker na początku był z Gwen Stacy i dopiero potem z MJ xd
  • Odpowiedz
  • 12
@tomek7912 to samo w big bang theory. Penny przez kilka sezonów obskoczyla ze sto chadow, dopiero jak się wyszumiała, to się zdecydowała na wiernie czekającego we friendzonie Leonarda ze stałą posadą na uczelni xd
  • Odpowiedz
@lkg1: sheldon liczył i wyszło, że było ich 31.. ale u kobit się mnoży jeszcze x3, więc prawie setka wychodzi, a sheldon przecież nie jest nieomylny i mógł się jebnąć w obliczeniach i znając naturę penny leciała czasem na dwa baty, więc setka mogła pęknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@silentpl: Społeczeństwo uczy nas zasad, których samo nie przestrzega i wymaga potem od nas, byśmy z dupy wiedzieli, że te zasady to ściema.
  • Odpowiedz