Wpis z mikrobloga

Jak tak to wielki pisk jak to jest zawalone, brudno i jak sklep się nie umywa do takiego lidla, no i oczywiście #ewakuacjaboners, a jak jakaś promocja na piwo, to lgną jak ćmy do światła i matkę by własną sprzedali żeby dostać desperadosa darmowego.
Jak w tym kraju ma być dobrze jak polaka da się kupić sześcioma darmowymi piwami i jeszcze ryj otworzy żeby mu napluć
#biedronka #cebuladeals #piwo #alkohol #patologiazewsi

Pobierz wszystkiekoty - Jak tak to wielki pisk jak to jest zawalone, brudno i jak sklep się n...
źródło: comment_J8Mx0FfYn5qv0zRLZnz7NsaDy7BMgsFh.jpg
  • 20
@wszystkiekoty na codzień biedra nie ma mi nic do zaoferowania. Jest syf i kolejki, ale wejść i wyjść po piwo w dobrej cenie to nie jest ujma na moim honorze. Nikt się też o te piwa nie bije i nie depta po sobie więć nie stracisz godności, a zakup większej ilości w niższej cenie jest ekonomicznie korzystny dla domowego budżetu.
@Pawlo0 tylko, że ludzie często oszczędzili po 300-500 zł. Wiem, wiem... Tyle zarabiasz na godzinę. Ale jest długi weekend i ludzie się spotykają, robią grille, a nie siedzą na wykopie jak taki bogacz jak ty więc organizator imprezy zaoszczędził dość dużo ;) #!$%@?ć takich polaczkow jak ty
@Pawlo0 o, czytanie ze zrozumieniem też kuleje, to dość zabawne. ¯_(ツ)_/¯ widzę ile siedzisz i widzę że bardzo jara Cię ekstraklapa... Wnioski nasuwają się same. Dodatkowo kupno zniżek na pizza portal żeby zaoszczędzić 20 zł. XD co za hipokryta