Wpis z mikrobloga

co się o kumpla #!$%@? w software house to bania mała. Manager hindus ogarnał jakiegoś klienta za granicy i obiecał, że dowiezie im 10 developerów z jakiejś mega niszowej technologii.

Znaleźli 10 juniorów, zrobili im szkolenie 3 miesięczne, podpisali z nimi lojalki ze przez 2 lata nie mogą odejść z firmy inaczej zwracają grubą kasę za szkolenie, a firma też nie może ich zwolnić po szkoleniu bez wypłaty jakiegoś odszkodowania.

Po 3 miesiącach manager wrócił do klienta ze ma dla nich już 10 "seniorów" z tego, niestety żaden nie przeszedł wewnetrznej rekurtacji u klienta i podziękowali wszystkim XDD.

teraz to 10 osób codziennie przychodzi do firmy i gra w piłkarzyki, rzutki i tak przez 8h bo obowiązuje ich umowa, i tak już od miesiąca siedzą w kuchni bo nie ma dla nich stanowisk xD

#pracbaza #programista15k #programowanie
  • 46
@mcsQ: Ale bym się załapał do takiego joba... mmm, pisać na pw, jestem otwarty. Zawsze chciałem spróbować swoich sił z UX/UI design. Pytonik? Chętnie. Linuxy? Lubię również. Blockchain, solidity - czuję się tutaj jak ryba w wodzie.Trochę font end, choć lubię też podłubać w warstwie sieciowej. #!$%@? z HAYS ciągle wysyłają mi oferty, a później nie oddzwaniają!

Mogę pracować zdalnie za BTC, pełna kulturka i elastyczność.