Wpis z mikrobloga

Mirki.
Małe #chwalesie - odebrałem ostatnią odznakę za oddanie 20 litrów krwi.
Polecam się starać, bo dostaje się taki ładny medal, (a nie jakąś tyci odznaczkę) i taką pro legitymację, do tego komplet długopisów i koszulka. Nie wliczam w to oczywiście satysfakcji i dumy. Warto. Oddawajcie krew jak możecie.

No i trochę też smutłem, bo osiągnąłem już wszystkie acziwmenty w #krwiodawstwo, chyba trzeba będzie znaleźć nowe hobby.

Sztabowy - Mirki.
Małe #chwalesie - odebrałem ostatnią odznakę za oddanie 20 litrów ...

źródło: comment_17LDb5PCeuODrFQrybcFQJcQ3LbxEIwD.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@izkYT: Wydaje mi się, że jak miałeś donieść, to po prostu donieś. Lepiej późno niż wcale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rafiix: Czasem to, czasem to. Ale raczej płytek więcej.
@mojojciectomirek: @Asymilat: Niestety ceremonię przegapiłem (list z zaproszeniem odebrałem, gdy już było po ceremonii - moja wina, bo rzadko do skrzynki zaglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), więc w rckik w dziale chyba jakiejś promocji mi jakaś pani oficjalnie wręczyła, podziękowała, towarzysze klasnęli i taka to szybka miniceremonia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@proes: @xedarr: w sumie coś koło ~15 lat, a mam 3x
@Ama-gi: @slesa
  • Odpowiedz
@Sztabowy: Jaką masz grupę krwi? Mnie jakoś zniechęca to, że mojej popularnej zazwyczaj nie brakuje. Wiem też, że sprzedają krew na leki zarabiając na tym moim kosztem bez ratowania innych.
Chyba lepszy byłby układ jakby płacili za to a nie zabawa w medale czy odznaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sztabowy czy angażowałes się w jakieś organizowanie akcji? Lub byłeś w jakimś pro klubie czy jak tam to się nazywa, i niedługo 20 L wybije i nie wiem co dalej by dostać
  • Odpowiedz