Wpis z mikrobloga

Mirki.
Małe #chwalesie - odebrałem ostatnią odznakę za oddanie 20 litrów krwi.
Polecam się starać, bo dostaje się taki ładny medal, (a nie jakąś tyci odznaczkę) i taką pro legitymację, do tego komplet długopisów i koszulka. Nie wliczam w to oczywiście satysfakcji i dumy. Warto. Oddawajcie krew jak możecie.

No i trochę też smutłem, bo osiągnąłem już wszystkie acziwmenty w #krwiodawstwo, chyba trzeba będzie znaleźć nowe hobby.

Sztabowy - Mirki.
Małe #chwalesie - odebrałem ostatnią odznakę za oddanie 20 litrów ...

źródło: comment_17LDb5PCeuODrFQrybcFQJcQ3LbxEIwD.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sztabowy: ja niestety nie mogę bo waga za niska. Podejrzewam że jeśli w przyszłości waga będzie ok, to po pewnie będę wykluczony z innego powodu. xd
  • Odpowiedz
@Sztabowy: Ja to bym chętnie oddawał ale raz jak próbowałem, to po pobraniu próbki i czekaniu w kolejce na kozetkę zemdlałem. Już więcej nie spróbowałem ale szanuje takich ludzi jak ty
  • Odpowiedz
@Borealny: Po co zakładać. Jak zwiększysz wagę idź i się przekonaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vetroo: Ta gra to zło, bo jest tak dobra, że w nic innego teraz mi się grać nie chce.

@patryczaki: No cóż zdarza się. Chociaż jeśli to kwestia tylko strachu, to może warto spróbować ponownie i zobaczyć, czy coś się zmieniło. A nuż okaże się, że pójdzie
  • Odpowiedz
@elbereth: @Sztabowy: @dyniel: Dotychczas oddawałem tylko pełną krew, ale ostatnio chciałem oddać płytki krwi i niestety nie chcieli bo miałem ich zbyt mało żeby pobrali tylko je (oddałem pełną krew). Macie jakieś protipy żeby zwiększyć ich ilość? Może dieta lub coś innego, a może taki mam organizm i genetyki nie oszukam?
  • Odpowiedz
@niezarejestrowany nie pomogę niestety. Ja oddaje czysta krew. Wybicie 2 igieł mnie przeraża niestety. Wolę ruch jednostronny i do zobaczenia. No chyba że przeszczep jak mnie DKMS zakwalifikuje, ale tak to tylko krew pełna i przy tym zostanę
  • Odpowiedz
  • 0
@Sztabowy sprawa, może wiesz. Bo ja zostałem jakoś wstrzymany (chciałem dokonać 1 donacji). W sensie (byłem tam jakoś końcem kwietnia/początkiem mają) miałem donieść badania histopatologiczne za miesiąc i problem polega na tym, że mamy już połowę sierpnia i nie wiem czy dalej mogę donieść te papiery.

Dla ciekawskich: rozchorowałem się, a później wakacje, potem znowu się rozchorowałem i znowu wyjazd na wakacje. I czekam tak po każdym wyzdrowieniu te 14 dni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sztabowy: gratulacje (ʘʘ) Osobiście oddałem około 9 litrów, i tylko czekam kiedy będę mógł zrobić następna donację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz