Wpis z mikrobloga

Często tu trafiałem na jakieś screeny czy coś innego z "chłopaki z baraków" ale nigdy tego nie widziałem. Myślałem że to jakaś przekomedia xD

Ostatnio zawołał mnie kumpel i pokazuje mi jak jakiś gość sobie tam grilla robi i przyjeżdża dwóch innych krzycząc że to ich grill i że ma oddawać. On na to że nie odda i się turlaja po ziemi. No prze #!$%@? komedia.... xDDDDDD

Powiedzcie mi ale tak szczerze czy to poprostu był jakiś #!$%@? urywek czy cały ten serial jest taki? A jeżeli cały to skąd jego fenomen?

#chlopakizbarakow #trailerparkboys #seriale
  • 74
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: zadnej nie trzeba posiadac. moze czasem sie nie wylapie jakiejs ironii, ale 90% to humor dla zwyklych ludzi. tak samo jak w chlopakach. nie trzeba byc geniuszem, ani nawet ponadprzecietnie inteligentnym, zeby smiac sie z #!$%@? laheya i jego grubego chlopaka, albo z bubblesa kradnacego wozki ze sklepu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Czachaaa: randomowy wycinek z The Office tez mógłby sugerować że to serial dla podludzi, w rzeczywistości oba to mistrzostwo, az momentami trzeba zenade rozchodzic
  • Odpowiedz
@preak: tu się jednak nie zgodzę, wycinek z tej office to zupełnie co innego niż wycinek z chłopaków z baraków. Oba oglądałam i tak, rozumiem z czego się śmiejemy hehe w TPB ale nadal porównywanie tego do The office to smutne nieporozumienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MPXD: niestety, to ten sam rodzaj serialu - mockument, mimo że sa o czym zupelnie innym to jak najbardziej można je porównywac. Gdybym nie obejrzał całego, to przykladowo scena Le Parkour też wydalaby sie rownie niesmieszna co randomowa scena z grillem z TPB
  • Odpowiedz
@Czachaaa: w porównaniu ze "Światem według Kiepskich", który przez lata uchodził za serial dla idiotów, TPB moim zdaniem wypada słabiutko, ale może ja, jako polski widz, nie odbieram jakichś kontekstów charakterystycznych dla amerykańskiej kultury. W rzeczywistości "Świat" przecież dotykał wielu narodowych mitów, pokazywał w krzywym zwierciadle prawdziwe problemy społeczne, pod tym względem TPB nie oferuje nic ciekawego. W Rosji był swego czasu (a może dalej jest) serial "Realnyje pacany", nagrany
  • Odpowiedz
@Czachaaa: #!$%@? tak koleżankę z pracy, z Kanady, ze chce pojechac do jej kraju zobaczyć tych wszystkich biednych ludzi. Xd a ona biedna mi tłumaczy ze to tak nie jest.
  • Odpowiedz