Wpis z mikrobloga

Często tu trafiałem na jakieś screeny czy coś innego z "chłopaki z baraków" ale nigdy tego nie widziałem. Myślałem że to jakaś przekomedia xD

Ostatnio zawołał mnie kumpel i pokazuje mi jak jakiś gość sobie tam grilla robi i przyjeżdża dwóch innych krzycząc że to ich grill i że ma oddawać. On na to że nie odda i się turlaja po ziemi. No prze k---a komedia.... xDDDDDD

Powiedzcie mi ale tak szczerze czy to poprostu był jakiś hujowy urywek czy cały ten serial jest taki? A jeżeli cały to skąd jego fenomen?

#chlopakizbarakow #trailerparkboys #seriale
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielonzielon: Ale to k---a nie chodzi o to, że uważam się za jakiegoś wielkiego inteligenta bo ja Kapitana bombe oglądam xD Pytam o opinię bo po jednym kawałku stwierdziłem, że to nie jest za huja śmieszne a dużo osób tutaj się tym podnieca
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi ale tak szczerze czy to poprostu był jakiś hujowy urywek czy cały ten serial jest taki? A jeżeli cały to skąd jego fenomen?


@Czachaaa: dla mnie to nie ma nawet znamion komedii, to jest dramat- nie, że c-----e ale bardzo smutne
  • Odpowiedz
@Czachaaa: bo to bezbek i tyle, i mówię to po zaliczeniu na siłę trochę ponad jednego sezonu. Zresztą obstawiam, że większość wykopków po prostu czuje się fajnie postując memiczne scenki i wcale tego nie ogląda na poważnie.
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi ale tak szczerze czy to poprostu był jakiś hujowy urywek czy cały ten serial jest taki? A jeżeli cały to skąd jego fenomen?


@Czachaaa: też próbowałem, ale niestety to jest całe takie g---o. Kumpel bardzo polecał i bardzo lubi, nie rozumiem tego fenomenu, po prostu trafia w specyficznego odbiorcę.

Z drugiej strony - skądś się bierze popularność patostreamów, więc po prostu uznajmy, że takie treści nie trafią w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czachaaa: wiesz bo to takie patostreamy trochę.

Jak pochodzisz z normalnego świata to oglądanie tego to takie zajrzenie patosąsiadowi za firankę.
Nie masz kontaktu z ludźmi tak myślącymi to serial jest super. Od co taki to fenomen.

Jednych interesuje grypsera w więzieniu innych patusy. Takie światy zakazane są ciekawe (ʘʘ)
  • Odpowiedz