Wpis z mikrobloga

Często tu trafiałem na jakieś screeny czy coś innego z "chłopaki z baraków" ale nigdy tego nie widziałem. Myślałem że to jakaś przekomedia xD

Ostatnio zawołał mnie kumpel i pokazuje mi jak jakiś gość sobie tam grilla robi i przyjeżdża dwóch innych krzycząc że to ich grill i że ma oddawać. On na to że nie odda i się turlaja po ziemi. No prze #!$%@? komedia.... xDDDDDD

Powiedzcie mi ale tak szczerze czy to poprostu był jakiś #!$%@? urywek czy cały ten serial jest taki? A jeżeli cały to skąd jego fenomen?

#chlopakizbarakow #trailerparkboys #seriale
  • 74
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Czachaaa: cały serial taki jest. Nie wiem, też mam kumpla który się tym jara jak #!$%@? a jak mi to pokazał to tylko kącikiem ust ruszyłem. Chyba trzeba mieć specyficzne poczucie humoru
  • Odpowiedz
  • 17
@Czachaaa Jedna w wielu takich akcji, zresztą to był odcinek z końca 3 sezonu. Fenomen jest właśnie z tej odmienności, inny sposób grania i kręcenia - mocumentary.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Trzeba się wczuć w klimat i być jakby obok nich w tym wszystkim a nie oceniać na podstawie scen. Ja osobiście bardzo lubię.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Musisz ogladac od poczatku, bo takie wyrwane z kontekstu pojedyncze sceny to niekoniecznie musza byc smieszne. Choc scena z gapieniem sie na bebech jest smieszna nawet wyrwana z kontekstu.
  • Odpowiedz
  • 190
@Czachaaa raczej sama niedorzecznosc ich przygód smieszy, gdy cos jest dziwne, a nagle staje się jeszcze dziwniejsze. Ich pomysły na biznesy, rozterki i mądrości zyciowe które odbiegają od ogólnie przyjetych po prostu są zabawne. Ale gdzies w głębi jest to opowiesc o trzech kumplach, którzy próbują sobie ułożyć życie, często nieudolnie, pomimo braków w wyksztalceniu, obyciu czy w trzeźwym myśleniu.
  • Odpowiedz