Wpis z mikrobloga

Niedawno skończyłem poradnik poświęcony produktywności oraz efektywności. Na razie jest dostępny wyłącznie dla użytkowników Wattpada, ale pomyślałem sobie, że mogę go też upowszechnić w formie pliku. Jest ktoś zainteresowany?

#produktywnosc #piszzwykopem #pisanie #ciekawostki #pytanie
skrybaArtura - Niedawno skończyłem poradnik poświęcony produktywności oraz efektywnoś...

źródło: comment_pjIUxrSPw0MHsSw7C1nz3i5rCk605bDV.jpg

Pobierz
  • 495
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Devilwind: Op się nawet z tym nie kryje. Jak inaczej dotrzeć to dużej ilości ludzi? Ciesze się, że dla Ciebie wszystkie te rzeczy były oczywiste. Pominąłeś w swoim opisie zupełnie część poświęconą narzędziom, które pomagają w zarządzaniu obowiązkami.
  • Odpowiedz
@skrybaArtura: ale po co komu narzędzia, chyba tylko dla ludzi co lubią tabelki i durne liczenie/ustalanie wszystkiego... Ja sobie robię plan dnia z najważniejszymi zadaniami na dany tydzień i go zmieniam w głowie, a do pomysłów mam notatnik w tel xd
  • Odpowiedz
@Devilwind: Bo możesz mieć bardzo duży projekt na głowie (na przykład książka). Bo możesz chcieć zorganizować lepiej obowiązki domowe, ponieważ jesteś zapracowany i masz małe dziecko. Moim zdaniem może być wiele powodów.
  • Odpowiedz