Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy 97. To co przyszło jest bardzo niestarannie wykonane. W środku na wkładce brak napisu Nike. Słysząc o różnych akcjach z podmiankami na odsyłanie podrób, pomyślałam czy właśnie takich butów nie otrzymałam. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam do sklepu z zapytaniem czy flagowy model Nike za przeszło 700 zł ma tak wyglądać. Odpisali ze but jest oryginalny, więc je zostawiłam. Teraz buty zaczęły się dziwnie odbarwiać po kilku wyjściach. Zatem mam pytanie do znawców tematu, sneakerheadów i ogólnie do każdego kto ma wiedzę w temacie? Oryginał? Czy zrobili mnie na numer z bananem? #kupujzwykopem #kiciochpyta #airmaxy
lenamilena - Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy ...

źródło: comment_CEwRhRfvw1uEXU5EBbbvfBzpufsuy4sP.jpg

Pobierz
  • 361
Moja rada to skontaktuj się z przedstawicielem marki Nike na Polskę w najbliższym oddziale i powiedz że podejrzeważ iż zakupione przez Ciebie buty nie są oryginalne i niech sam obejrzy. Nie mów na razie gdzie kupiłaś. Ponieważ często sklepy sprzedają zarówno buty nie oryginalne oraz oryginalne. Oryginalne żeby w razie kontroli potwierdzić że mają fakturę zakupu bezpośrednio od producenta marki.
Mirabelko i Mireczki, niedługo będe otwierał sklep (outlet Nike) - dużo taniej tylko ponieważ będzie to outlet to buty i ciuchy są o sezon do tyłu (buciki na wiosne będą dostępne pod koniec wiosny..itd.. jak coś będziesz potrzebować to naskrob do mnie.
@dwie_szopy_jackson: nie wiem skąd masz dane o produkcji w Yue Yuen. Nike korzysta z 3 zakładów Yue Yuen, a ogółem korzystają ze 150. Pod względem zatrudnienia te 3 fabryki również nie są nawet w top 10. Wszystko masz na ich stronach w plikach excel wystarczy sprawdzić.
A więc Mireczki Nike odpowie w ciągu kilku dni, mam się uzbroić w cierpliwość. Co ciekawe Zalando zamiast uznać reklamację kazało sobie przesłać buty celem sprawdzenia. Zobaczymy co wymyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bsl: kiedyś tak. Teraz coraz mniej. Szczególnie podczas mieszanych kampanii. Rzeczy z zalando zmieniają status na wyprzedane i wchodzą na lounge. Te co sie nie sprzedały wracają na zalando i do starych cen. Wysyłka z lounge w mieszanych kampaniach trwa max 3 dni
Obserwuje czasem rzeczy z zalando i to zauważyłam ze jak dana rzecz wskoczy na lounge to na zalando robi sie wyprzedana a po kampanii znowu jest. Tylko kampanie jednego producenta z długim czasem wysyłki idą od niego. No i cześć adidasa nawet na zwykłym zalando jest z ich magazynów. Masz info kto wysyła na stronie produktu