Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@neo_1995: piona - masz duzo racji. kiedys czytalem ze to wplyw trolli zza granicy. nie wiem na ile to prawdy - ale pasuje w ciul...
Tego #!$%@? na Polske nie da sie sluchac. A najlepiej, ze najglosniej #!$%@? Ci co za granica to raz na wakacje byli i widzieli ze tam to jest lepiej bo bogaciej. A to, ze Polska jest za tamtymi krajami ze wzgledu na taka a nie inna
@neo_1995: na wykopie (jak i w sieci ogólnie) jest multum ruskich trolli, które piszą te obraźliwe teksty za hajs, trzeba sobie tylko to uświadomić, że taki proceder istnieje. Czy wśród znajomych masz taką samą skalę ojkofobii jak na wykopie? No założę się, że nie. To jest internet chopie, trzeba o tym pamiętać.
@Dolan: @Bintang: fajnie ze sie poklepujecie po plecach, nie liczac sie z innymi opiniami, ale dla mnie kreujecie wlasne wnioski na podstawie obserwacji.
Jeszcze raz pisze, ze powielacie przekaz i probujecie z nim walczyc przez co sie rozpowszechnia. Dlatego stajecie sie ruskimi trolami w przebraniu, nieswiadomi. Chociaż osoby opłacane najgłosniej walczą, czym wydaje im sie, ze zacieraja swoj prawdziwy zamiar. Wiec moze robicie to specjalnie?

Logika: Gdy ktoś cie atakuje
@neo_1995:
Jak ktoś generalnie mówi ze Polska to gowno to można śmiało założyć ze w dupie był i gowno widział xD. Polska w porównaniu do niektórych krajów zachodu, szczególnie południowych i anglojęzycznych xD, to kraj ludzi o ogromnej kulturze osobistej, bardzo zdyscyplinowanych i przede wszystkim uczciwych - nigdzie wam tak nie #!$%@? kieszeni jak w Hiszpanii, ale hehe Polacy złodzieje xD.
@neo_1995: Cały ten wysyp zaczął się jakoś po ostatnich wyborach a po marszu równości w Białymstoku doszło już do jakiegoś apogeum.W ogóle od ostatnich wyborów głównie pisze się tu o polityce a inne tematy straciły popularność.
Co jest z wami? Jak tak bardzo nienawidzicie Polski to #!$%@? stąd jeszcze dziś i polerujcie berło niemcomi/francuzowi/komukolwiek chcecie.


@neo_1995: byłem. Kilka lat za granicą i byłem traktowany jak śmieć za bycie Polakiem.
Bynajmniej nie pracowałem na zmywaku tylko jako informatyk w międzynarodowej instytucji.
Mógłbym mieszkać poza Europą bo tam do Polaków nic nie mają, ale nie lubię gorąca.
Jestem niejako skazany na życie w Polsce.

Gdybyście w czasie pisania takich