Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Teorie #blackpill zniszczyły mi psychikę. Nie potrafię wejść w normalną relację. Naczytałem się tego gówna i podświadomie działało to na mnie i zmieniło moją psychikę. Jak się z tego wyrwać, wyleczyć? Nie chcę tak żyć. Zdaję sobie sprawę, że cała ta ideologia to płacz przegrywów i nie ma nic wspólnego z tym jak rzeczywistość wygląda. Ale mimo to czuję, że nieświadomie gdzieś tam w głębi kieruje się nimi. Pomocy.
#psychologia #przegryw
  • 92
@Omefa1995: to nie czytaj tego tylko próbuj. Życie nie jest łatwe, nie dostaniesz wszystkiego co chcesz ale musisz walczyć i wyrywać sobie wsZystko siła. Dziewczyna nie musi być modelką to tobie ma się podobać i to ty masz się z nią dobrze czuć. Nie musi być 10/10 nawet 5/10 nie musi być jeśli będziecie się kochać
Pewność siebie jest dla każdego, a nie dla wybranych


@Omefa1995: gówno prawda. Pewność siebie w kontekście społecznym bierze się z walidacji społecznej. Przegrywy od najmłodszych lat są traktowani przez otoczenie jak gówno, przez co nie mają jak zbudować pewności siebie, przez co jeszcze bardziej spadają w przegryw.

Załóżmy, że mamy takiego przystojnego faceta, 190cm wzrostu, ale bez pewności siebie, bo w dzieciństwie przeżył traumę


@Omefa1995: róznica jest taka, że przystojny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wielad: Zdaję sobię sprawę z tego, że nic nie jest za darmo, ale boję się, że w przyszłości nie będę potrafił w pełni zaufać kobiecie, pod wpływem tego co się kiedyś naczytałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MUDAMUDAMUDA: Widzę, że jesteś już bardzo pogrążony w tym wszystkim i wręcz wylewa się z Ciebie frustracja. Odpowiedz szczerze teraz. Mówiłeś, że jak nie jesteś atrakcyjny to zostaniesz spławiony przy "cześć". Ile razy próbowałeś? A może tylko przeczytałeś to w internecie? Jeżeli przeczytałeś to w internecie to musisz zrozumieć, że nie wszystko co tutaj przeczytasz jest prawdą. Te blackpillowe artykuły są pisane przez frustratów dla frustratów. Czytanie tego w niczym Ci
@Omefa1995: Brzydale miały zony i dzieci ponieważ kobieta potrzebowała mężczyny ze wzgędów ekonomicznych. Poza tym presja społeczeństwa była ogromna, całe społeczeńśtwo było inne. Teraz kobieta zarabia w 100% na siebie, ma wszystko sama, ma tinderka, badoo sradoo i masę spermiarzy którzy dadzą jej wszystko tylko dlatego że na nich popatrzy. Może WYBIERAĆ czego wcześniej nie mogła albo w bardzo ograniczony sposób. Proste co wybierze. Mężczyzna oczywiście też teoretycznie może ale w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wciaztencud: Widzę, że żadne argumenty do Ciebie nie trafiają. Chady mają kobiety, bo próbują, zagadują do nich. Przegrywy od blackpilla siedzą w piwnicy i nawet nie próbują, bo mają przekonanie, że zostaną odrzuceni chociaż nigdy nie spróbowali. Takie gadanie tylko bardziej ich przekonuje, że mają rację i jeszcze bardziej się zamykają w piwnicach i tak koło się zamyka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To, że rzeczywistość to blackpill to jest tylko wasza opinia. Gdyby to była prawda to wszystkie najważniejsze media by ją ogłosiły. Jak na ten moment artykuły o tym widziałem tylko na portalach przeznaczonych blackpillowi. Przypadek?
Ile razy próbowałeś?


@Omefa1995: Po kilkudziesięciu razach odpuściłem, skoro fedback jest tylko i wyłącznie całkowicie negatywny, to nie ma sensu próbować. I nie, piszę o sobie.

Kiedyś nie było takich ideologii. I co? Nawet największe brzydale miały żony i dzieci.


kiedyś model rodziny był inny to raz, więc kobiety miały wybór albo trzymać standardy na swoim poziomie, albo być same. Dwa, że kiedyś co 20-30 lat były większe konflikty zbrojne, które