Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Teorie #blackpill zniszczyły mi psychikę. Nie potrafię wejść w normalną relację. Naczytałem się tego gówna i podświadomie działało to na mnie i zmieniło moją psychikę. Jak się z tego wyrwać, wyleczyć? Nie chcę tak żyć. Zdaję sobie sprawę, że cała ta ideologia to płacz przegrywów i nie ma nic wspólnego z tym jak rzeczywistość wygląda. Ale mimo to czuję, że nieświadomie gdzieś tam w głębi kieruje się nimi. Pomocy.
#psychologia #przegryw
  • 92
Po kilkudziesięciu razach odpuściłem


Próbowałeś normalnie twarzą w twarz czy spermiłeś przez intenet? To jest duża różnica

u mnie to jest główny problem, nie dodatkowy


Czyli to w Tobie jest problem, a nie w kobietach co usilnie próbujecie powiedzieć

tak samo jak "powiązania" Trumpa z Putinem


Teraz to już odleciałeś. Porównywanie domniemanych powiązań politycznych najważniejszych ludzi tego świata, od których zależy stan wojny i pokoju i waszych wysrywów jakie to współczesne kobiety
@sezonandrzeja: Odpowiem to samo co przed chwilą tamtemu. To nie jest żaden wielki spisek przeciw ludzkości, a wy nie jesteści Mesjaszami głoszącymi prawdę objawioną. Gdyby te "badania" były rzetelne i dobrze przeprowadzone to na pewno byłaby możliwość przeczytania ich gdzieś indziej. To nie jest tak, że wszystkie media są opanowane przez jedną grupę społeczną i nie jest nakazywane głoszenie im danych informacji. Musicie po prostu dorosnąć i zrozumieć, że to wszystko
@sezonandrzeja: Sam przyznajesz, że nikt tego nie traktuje poważnie. Wiesz dlaczego? Bo wszyscy doskonale wiedzą, że to są brednie. Nikt by się nie śmiał z prawików, gdyby nie wrzucali do internetu takich wysrywów. Przegryw, który tego nie czyta albo chociaż nie bierze tego na poważnie ma jeszcze szanse wyjść z przegrywu. Ci wierni blackpillowi są już straceni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sezonandrzeja: Zaczynałem w to wierzyć, ale w porę przejrzałem na oczy i obawiam się czy moja podświadomość już nie zgniła od tego. Nikt by się nie śmiał z prawików, a raczej współczuł, że mają problem sobie kogoś znaleźć
@Herron: To jest pseudonauka. Coś na równi z płaskoziemncami i antyszczepionkowcami. Skoro to nauka to dlaczego nie zobaczymy tych wyników "badań" nigdzie nie licząc stron dla black pillów?