Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Teorie #blackpill zniszczyły mi psychikę. Nie potrafię wejść w normalną relację. Naczytałem się tego gówna i podświadomie działało to na mnie i zmieniło moją psychikę. Jak się z tego wyrwać, wyleczyć? Nie chcę tak żyć. Zdaję sobie sprawę, że cała ta ideologia to płacz przegrywów i nie ma nic wspólnego z tym jak rzeczywistość wygląda. Ale mimo to czuję, że nieświadomie gdzieś tam w głębi kieruje się nimi. Pomocy.
#psychologia #przegryw
  • 92
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Meybah: Przestać czytać całkiem wykop, czy zostawić sobie tagi, które poruszają całkiem inną tematykę?

@zelaznymezczyzna11: Właśnie o tym mówię. Też jesteś przeżarty tym gównem. Jak ktoś zapostuje tu rozwiązanie to też się do niego zastosuj. Jak kobieta wyczuje takie myślenie to na pewno nie będzie z Tobą szczęśliwa. Nie da się zbudować związku wiedząc, że druga połówka myśli, że czekasz tylko na Chada, a aktualny związek to tylko na chwilę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wciaztencud: Nie wrócę, to właśnie przez wierzenie w ten szajs nikt was nie chce, a nie przez wygląd. Myślisz, że kobieta byłaby szczęśliwa gdyby wiedziała co o niej myślisz? Na pewno nie, a takie myślenie już po chwili rozmowy da się wyczuć. Dlatego nie chcą się umawiać z takimi ludźmi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Co do wymagań do kobiet to tylko, żeby nie była ulana. Skoro ja się staram i dbam o ciało to ona też powinna. Na piersi czy tyłek w ogóle nie zwracam uwagi. Liczy się dla mnie to, żebym miał o czym z taką kobietą o czym porozmawiać. Też traktuje ją wtedy jak worek na spreme?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LowTestBoi: Nie beka, tylko tragizm osób, które w to wierzą. Właśnie przez tą wiarę w to nikogo nie możecie sobie znaleźć, bo nie potraficie zaufać drugiej połówce
  • Odpowiedz
@Omefa1995 używasz tak zwanego myślenia magicznego - jak odrzuce Blackpill to będzie mi dobrze znajdę dobry związek i rzeczywistość zniknie. Nie zniknie Blackpill to nie wiara to obserwacja rzeczywistości i czy w to "wierzysz" czy nie nic nie zmienisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@sezonandrzeja: Wiesz co jest śmieszne? Osoby, które nie mają pojęcia czym jest blackpill są szczęśliwe w związkach, a większość blackpillowców tylko płacze na wykopie i czanach jakie to kobiety są złe, bo ich nie chcą. Prawda jest taka, że to przez to myślenie nikogo nie macie
  • Odpowiedz