Wpis z mikrobloga

Moja pijana w sztok dziewczyna właśnie powiedziała mi, że uprawiała dotąd seks z ponad 200 kolesami. Oznajmiła "byłam straszną zdzirą w liceum, ale wybaczysz mi, prawda kochanie?". I wtedy #!$%@? zasnęła z głową na moich kolanach. Jesteśmy w związku od dwóch lat i mieszkamy ze sobą. Nie używaliśmy nigdy prezerwatyw.

Obliczyłem że:

4 lata * 364 dni/ rok / 200 kolesi = nowy koleś co 7,3 dnia. Zaokrąglijmy, że był to jeden koleś na tydzień. Zakładając, że prawdopodobnie uprawiała seks z każdym z tych kolesi ze 3 razy, a przeciętna długość penisa wynosi 13,97 cm, a średni stosunek mógł trwać ze 100 pchnięć do czasu spuszczenia się:
(100 pchnięć / stosunek)* 3 stosunki średnio * ~28cm (14cm pchnięcie w przód - drugie 14cm wyjęcie) = 8382 cm #!$%@? co tydzień. 200 tygodni * 8382 cm = 1676400 cm fiuta, co daje 16,76 km.

dziewczyna miała 16,76 kilometra #!$%@?ów w sobie. Wsiądź do samochodu i przejedź 16,76 km i myśl o cudzych #!$%@? przez cały czas od początku do końca trasy. Ona miała w sobie tyle fiuta.

Ona jest zdzirą z wysokim przebiegiem, a do jej cipy nie ma części zamiennych. Chyba pora ją zostawić

#pasta #takbylo #polka #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 46
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: twoje obliczenia sa bledne. jesli kobieta podaje liczbe facetow, z ktorymi miala stosunek, nalezy do niej dodac 50 (to dla stosunkow dopochwowych. dla stosunkow oralnych nalezy dodac 75). ma to zastosowanie wobec kazdej kobiety urodzonej po 91 roku (data urodzin najmlodszej kobiety w mojej rodzinie ( ͡º ͜ʖ͡º) ) loszki to coorvy.
  • Odpowiedz